India Revive balsam regenerujący do ciała 500ml

Balsam regenerujący 500ml Zobacz większe

Farmona

Regenerujący balsam z linii India Revive Oczyszczenie i Regeneracja przeznaczony jest dla skóry potrzebującej regeneracji i rewitalizacji, zanieczyszczonej ze skłonnością do przetłuszczania, niedotlenionej oraz wymagającej detoksykacji. Zapewnia zregenerowanie, wygładzenie i odżywienie skóry, wzmocnienie bariery ochronnej naskórka, ochronę skóry przed skutkami zanieczyszczania środowiska.

Więcej szczegółów

47,00 zł

Więcej informacji

Balsam regenerujący przeznaczony jest dla skóry potrzebującej regeneracji i rewitalizacji, zanieczyszczonej ze skłonnością do przetłuszczania, niedotlenionej oraz wymagającej detoksykacji. Zapewnia zregenerowanie, wygładzenie i odżywienie skóry, wzmocnienie bariery ochronnej naskórka, ochronę skóry przed skutkami zanieczyszczania środowiska.

Linia India Revive przeznaczona do skóry zanieczyszczonej, słabo odżywionej i narażonej na negatywne działanie czynników zewnętrznych. Połączenie argilloterapii z zaawansowanymi składnikami aktywnymi zapewnia oczyszczenie i rewitalizację skóry. Sprawia, że staje się ona optymalnie zregenerowana i pełna blasku. Delikatny bambusowy aromat otula ciało przyjemną, orzeźwiającą nutą. Idealnie sprawdzi się zawsze wtedy, gdy potrzebny jest natychmiastowy efekt wygładzenia.

Stosowanie: balsam wmasować w czystą, osuszoną skórę.

W składzie balsamu znajdziemy następujące składniki: ekstrakt z bambusa, olej awokado, olej kokosowy, Pronalen Bio-Protect.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.

Inne produkty z tej kategorii