Kompleks do biustu ujędrniający U Breast Firming Complex 100ml

Kompleks do biustu ujędrniający U Breast Firming Complex 100ml Zobacz większe

Rejuvi

Ujędrniający piersi kompleks Breast Firming Complex wykorzystuje botaniczny ekstrakt Pueraria Mirifica z Tajlandii, który zawiera wysoką koncentrację fitoestrogenów. Preparat w sprayu penetruje skórę bardzo efektywnie oraz zapewnia skórze stały efekt sprężystości. Regularne stosowanie utrzymuje jędrność piersi w dobrej kondycji.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Ujędrniający biust kompleks Breast Firming Complex to specjalnie sformułowany płyn, który penetruje skórę bardziej efektywnie oraz zapewnia skórze stały efekt sprężystości. Dzięki sprayowej aplikacji minimalizuje koszty, ponieważ wymaga użycia niewielkiej ilości preparatu (w porównaniu do kremów, które należy wmasować). Kompleks wykorzystuje botaniczny ekstrakt Pueraria Mirifica z Tajlandii, który zawiera wysoką koncentrację fitoestrogenów. W odróżnieniu od estrogenów, fitoestrogeny nie są hormonami, ale maksymalizują ciśnienie krwi i dystrybucję estrogenu przez tkankę piersi, przyspieszając wzrost i utrzymując w dobrej kondycji jędrność i kształt piersi.

Stosowanie: najlepiej rano po prysznicu, spryskać piersi i wetrzeć równo po całej powierzchni piersi. Zaleca się stosować w połączeniu z Rejuvi U Brest Firming Cream. Przy konsekwentnym stosowaniu rezultaty będą widoczne po 4-6 tygodni.

Kraj pochodzenia: USA.

Inne produkty z tej kategorii