Pędzel do zdobień E06 672 Kolinsky nr 1

Pędzel do zdobień E06 672 Kolinsky nr 1 Zobacz większe

Elarto

Pędzelek do zdobień o cienkim włosiu średniej długości, z drewnianą rączką. Wykonany z najwyższej jakości, naturalnego, czystego włosia czerwonej kuny, które charakteryzuje się dużą sprężystością. Pędzel idealny do "przeciągnięć" na hybrydzie, żelu, mokrym lakierze, do malowania precyzyjnych linii i wzorów farbami akrylowymi. Długość włosia amortyzuje drżenie ręki podczas malowania.

Więcej szczegółów

19,00 zł

Więcej informacji

Cienki pędzel o włosiu średniej długości, z drewnianą rączką. Najbardziej wszechstronne narzędzie każdego stylisty. Idealny do "przeciągnięć" na żelu, hybrydzie i mokrym lakierze, do malowania precyzyjnych linii (jego długie włosie amortyzuje drżenie ręki podczas malowania). Po osiągnięciu biegłości w posługiwaniu się tym pędzelkiem, można wykonywać nim nie tylko linie, ale również skomplikowane wzory. Stosowany do zdobienia paznokci hybrydami, żelami, lakierami oraz farbami akrylowymi. Wykonany z najwyższej jakości, naturalnego, czystego włosia czerwonej kuny, które charakteryzuje się dużą sprężystością.

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Elarto

    Płaski pędzel z wygodną w użyciu, drewnianą rączką. Umożliwia cieniowanie, wypełnianie i mieszanie kolorów. Używany głównie do zdobień farbami akrylowymi lub do nakładania brokatu. Idealny do tworzenia faktury, tła czy łączenia kolorów. Wykonany z włosia Toray (najwyższej jakości włosie nylonowe).

    19,00 zł
  • Producent: Elarto

    Pędzelek o krótkim włosiu, sprężystym włosiu. Idealny do tworzenia stylizacji żelem kolorowym, farbką akrylową, paint gelem. Pozwala namalować precyzyjne, cienkie linie oraz detale zdobnicze. Niezbędny w nowoczesnym nail art - do tworzenia konturów pod sugar effect, biżu, pop art. Można wykonywać nim nie tylko linie, ale również skomplikowane wzory -...

    19,00 zł