Body Roller koncentrat antycellulit.-wyszczuplający 10x5ml

Body Roller koncentrat antycellulit.-wyszczuplający 10x5ml Zobacz większe

Farmona

Aktywny koncentrat antycellulitowo-wyszczuplający z linii Body Roller to profesjonalny preparat przeznaczony do zabiegów mezoterapii mikroigłowej na ciało. Polecany dla osób z cellulitem, nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, utratą jędrności i elastyczności skóry. Preparat można również stosować do zabiegów z użyciem, ultradźwięków, po zabiegach z użyciem RF, do wprowadzenia manualnego.

Więcej szczegółów

62,00 zł

Więcej informacji

Body Roller koncentrat aktywny antycellulitowo-wyszczuplający przeznaczony jest do zabiegów mezoterapii mikroigłowej na ciało. Polecany dla osób z cellulitem, nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, utratą jędrności i elastyczności skóry. Efekty (potwierdzone po stosowaniu koncentratu z użyciem derma rollera) to stymulowanie mikrokrążenia, wygładzenie i poprawienie struktury skóry, stopniowe zredukowanie widoczności cellulitu i rozstępów, pobudzenie procesu spalania tkanki tłuszczowej i zmniejszenie jej objętości, ujędrnienie oraz uelastycznienie skóry. Preparat można stosować do zabiegów z użyciem mezoterapii mikroigłowej (derma roller, dermapen), ultradźwięków, po zabiegach z użyciem RF, do tradycyjnego wprowadzenia manualnego.

Body Roller to nowe linie zainspirowane najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Innowacyjne receptury wykorzystujące najwyższej jakości, zaawansowane składniki aktywne, których synergiczne i kompleksowe działanie zapewnia spektakularne i długotrwałe efekty.

Stosowanie dla zabiegu z użyciem derma rollera: skórę poddaną zabiegowi oczyścić za pomocą Wody micelarnej z linii Pure Icon. Przed rozpoczęciem zabiegu zabezpieczyć dłonie rękawiczkami. Powierzchnię skóry objętą zabiegiem zdezynfekować preparatem do dezynfekcji skóry, błon śluzowych i ran. Przed użyciem koncentrat wstrząsnąć. Zaaplikować na skórę równomiernie cienką warstwę koncentratu. Na jeden zabieg polecane jest użycie dwóch ampułek (10 ml). Przejść do mikronakłuwania, stosować się do zasad pracy z derma rollerem. Cały czas obserwować reakcję skóry. Po zakończeniu nakłuwania zdezynfekować skórę i wmasować pozostałość koncentratu, a następnie zaaplikować Masło antycellulitowe z linii Guarana Slim. Po zabiegu może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, które może utrzymywać się do kilku godzin po zabiegu, w zależności od indywidualnej wrażliwości i rodzaju skóry.

Składniki aktywne: Actiporine 8G, Liporeductyl®, kwas hialuronowy.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.

Inne produkty z tej kategorii