Łóżko składane do masażu Ambiente turkusowe

Łóżko składane do masażu Ambiente turkusowe Zobacz większe

Unicorn

Idealne do masażu klasycznego, zabiegów kosmetycznych i rehabilitacji. Starannie wykonane łóżko o sprawdzonej, stabilnej konstrukcji. Ogromna wytrzymałość (do 300 kg) sprawia, że może być używane do technik masażu z największym naciskiem. Podnoszony panel służy do pozycjonowania i rozluźniania nóg pacjenta oraz jako oparcie pod plecy w czasie zabiegów.

Więcej szczegółów

Produkt dostępny na zamówienie, czas wysyłki paczki 2-7 dni roboczych.

729,00 zł

Więcej informacji

Idealne do masażu klasycznego, zabiegów kosmetycznych i rehabilitacji. Starannie wykonane łóżko o sprawdzonej, stabilnej konstrukcji. Ogromna wytrzymałość (do 300 kg) sprawia, że może być używane do technik masażu z największym naciskiem. Podnoszony panel służy do pozycjonowania i rozluźniania nóg pacjenta oraz jako oparcie pod plecy w czasie zabiegów. Stół posiada obustronne mocowanie zagłówka oraz funkcję krzesła do masażu. Tapicerka (skóra ekologiczna) charakteryzuje się znakomitą odpornością na zabrudzenia. Nie wymaga żadnej konserwacji - do czyszczenia wystarczy użyć wody z mydłem oraz preparatów do dezynfekcji. Podstawa wykonana z drewna bukowego.
Stół, po złożeniu w podręczną walizkę, jest od razu gotowy do przenoszenia (uchwyty oraz zatrzaski zabezpieczające w komplecie). Panele reiki (przedni i tylny) ułatwiają masażyście pracę z pacjentem. W wyposażeniu znajduje się również zagłówek z pełną regulacją kąta pochylenia oraz półka pod ramiona (tzw. podłokietnik przedni) z pozycyjną regulacją i opcją całkowitego odczepienia oraz podnoszony panel.
Dane techniczne: szerokość 66 cm, długość 190 cm (z zagłówkiem 220 cm), wysokość: 65 - 85 cm (regulowana co 5 cm), waga: 16 kg, grubość pianki: 3 cm, panel podnoszony: (kąt: 0-80' 10 poziomów).

Uwaga! Zestaw nie zawiera podłokietników bocznych widocznych na zdjęciu.