Maska do dłoni i stóp z mikrosrebrem 10ml

Maska do dłoni i stóp z mikrosrebrem 10ml Zobacz większe

Podopharm

Maska do dłoni i stóp z mikrosrebrem rekomendowana jest do zabiegu manicure, pedicure kosmetycznego i medycznego. Polecana również dla diabetyków. Obecność mikrosrebra i panthenolu wykazują właściwości łagodzące, a 10% zawartość mocznika zmiękcza skórę dając efekt intensywnego nawilżenia i regeneracji naskórka. Przyjemny zapach daje niezwykły komfort podczas stosowania preparatu.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Maseczka do dłoni i stóp z mikrosrebrem. W swoim składzie zawiera olej bawełniany, witaminę E, masło shea oraz lanolinę. Obecność mikrosrebra oraz panthenolu wykazują właściwości łagodzące, a 10% zawartość mocznika zmiękcza skórę dając efekt intensywnego nawilżenia i regeneracji naskórka. Maska rekomendowana jest do zabiegu manicure, pedicure kosmetycznego i medycznego. Można ją zastosować do zabiegów z użyciem parafiny kosmetycznej. Przyjemny zapach daje niezwykły komfort podczas stosowania preparatu. Polecana dla diabetyków.

Stosowanie: grubszą warstwę maski nałożyć na dłonie lub/i stopy, owinąć folią. Pozostawić w okluzji na 15-20 minut. Następnie nadmiar usunąć za pomocą kompresu kosmetycznego i zaaplikować odpowiedni preparat na zakończenie zabiegu. W przypadku aplikacji cienkiej warstwy preparat pozostawić do wchłonięcia, nie zmywać.

Inne produkty z tej kategorii