Baza pod cienie Perfect Touch nr 2 (kawowy brąz) 6,5ml

Baza pod cienie Perfect Touch nr 2 (kawowy brąz) 6,5ml Zobacz większe

Karaja

8869

Baza utrwalająca do cieni Perfect Touch nr 2, w kolorze ciepłego, kawowego brązu, polecana paniom o ciepłym typie urody i opalonej cerze. Delikatny kolor kryje drobne niedoskonałości powiek, rozświetla oczy i wzmacnia kolor aplikowanych cieni. Baza tworzy pomiędzy skórą a makijażem barierę absorbującą sebum, ułatwiając w ten sposób aplikację cienia oraz zachowując jego trwałość przez cały dzień.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Baza pod cienie Perfect Touch nr 2, w kolorze kawowego brązu, zaprojektowana dla intensyfikacji i maksymalizacji przyczepności cienia do powieki. Tworzy barierę absorbującą sebum pomiędzy skórą a makijażem, ułatwiając w ten sposób aplikację cienia do powiek oraz zachowując jego trwałość przez cały dzień. Jej delikatny kolor kryje drobne niedoskonałości powiek, rozświetla oczy i wzmacnia kolor aplikowanych cieni w proszku lub w kremie Innowacyjna formuła bazy Perfect Touch zawiera specjalny proszek ryżowy, dzięki któremu skóra staje się bardziej miękka i jedwabista. Posiada ona również cenną substancję aktywną na bazie kwasu hialuronowego, która w skuteczny sposób zapobiega powstawaniu zmarszczek.
Baza Perfect Touch nr 2 ma ciemniejszy odcień w kolorze ciepłego, kawowego brązu, dedykowany w szczególności paniom o ciepłym typie urody i opalonej cerze.

Stosowanie: przed aplikacją cienia do powiek nałożyć niewielką ilość bazy i równomiernie rozprowadzić na powiekach. Pozostawić przez moment do wyschnięcia. Jeżeli używa się również podkładu, nałożyć bazę przed podkładem, a następnie postępować jak zazwyczaj. Po użyciu należy szczelnie zamknąć pojemnik.

Inne produkty z tej kategorii