Paleta cieni do powiek Wonder Box nr 1 (lilaróż, grafit) 3,15g

Mini paleta cieni do powiek Wonder Box 01 Zobacz większe

Karaja

zam

Mini paleta dziewięciu cieni do powiek Wonder Box nr 1. Zawiera kolory o satynowym i perłowym wykończeniu, o różnych odcieniach różu, fioletu, beżu, lila i szarości, gdzie dominującą tonacją jest tonacja chłodna. Jest uniwersalna i pasuje dla większości kobiet, zwłaszcza o chłodnym typie urody. Cienie nakładać można na sucho (efekt pół-transparentny) lub na mokro (głębia i długotrwałe krycie).

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Wonder Box nr 1 to mini paletka dziewięciu, różnokolorowych cieni do powiek, o satynowym i perłowym wykończeniu, gdzie dominującą tonacją jest tonacja chłodna. Paletka zawiera idealnie dopełniające się kolory, o różnych odcieniach różu, fioletu, beżu, lila i szarości. Jest uniwersalna i pasuje dla większości kobiet, zwłaszcza o chłodnym typie urody.

Paleta cieni Wonder Box to doskonała harmonia kolorów o satynowej konsystencji, stworzonych dla perfekcyjnego podkreślenia oczu. Innowacyjna, długotrwała formuła, utrzymuje się na skórze przez cały dzień - bez osypywania i rolowania w załamaniach powiek. Cieni można używać na sucho (dla uzyskania pół-transparentnego efektu) lub na mokro (dla uzyskania głębokich kolorów i długotrwałego krycia). Eleganckie opakowanie wyposażone jest w lusterko oraz aplikatory do nakładania cieni.

Inne produkty z tej kategorii