Paleta cieni do powiek Wonder Box nr 6 (róż, beż, brąz) 3,15g

Mini paleta cieni do powiek Wonder Box 06 Zobacz większe

Karaja

19457

Mini paleta dziewięciu cieni do powiek Wonder Box nr 6. Zawiera kolory o matowym wykończeniu, o odcieniach fioletu, grafitu, różu, pomarańczu, brązu i beżu, gdzie dominującą tonacją jest tonacja ciepła. Ciemne kolory idealne do wzmocnienia wyrazistości makijaży, ciepłe róże i pomarańcze dodadzą świeżości spojrzeniu. Cienie nakładać można na sucho (efekt pół-transparentny) i na mokro (głębia).

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Wonder Box nr 6 to mini paletka dziewięciu, różnokolorowych cieni do powiek, o matowym wykończeniu, gdzie dominującą tonacją jest tonacja ciepła. Paletka zawiera idealnie dopełniające się kolory, o różnych odcieniach fioletu, grafitu, różu, pomarańczu, brązu i beżu. Ciemne kolory idealne do wzmocnienia wyrazistości makijaży, ciepłe róże i pomarańcze dodadzą świeżości spojrzeniu.

Paleta cieni Wonder Box to doskonała harmonia kolorów o satynowej konsystencji, stworzonych dla perfekcyjnego podkreślenia oczu. Innowacyjna, długotrwała formuła, utrzymuje się na skórze przez cały dzień - bez osypywania i rolowania w załamaniach powiek. Cieni można używać na sucho (dla uzyskania pół-transparentnego efektu) lub na mokro (dla uzyskania głębokich kolorów i długotrwałego krycia). Eleganckie opakowanie wyposażone jest w lusterko oraz aplikatory do nakładania cieni.

Inne produkty z tej kategorii