Tusz do rzęs Night & Day 24h Mascara (czarny) 12ml

Tusz do rzęs Night & Day 24h Mascara (czarny) 12ml Zobacz większe

Karaja

7972

Wodoodporny, czarny tusz do rzęs Night & Day 24h Mascara, zapewnia długotrwały efekt, nawet przez 24 godziny. Precyzyjna szczoteczka rozdziela, pogrubia, wydłuża i wspaniale podkręca rzęsy - bez efektu sklejania. Odporny na wodę, nie brudzi powiek nawet przy wysokiej temperaturze i wilgotności. Wzbogacony w pantenol i witaminę E, chroni i wzmacnia rzęsy, utrzymując je zdrowe i elastyczne.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Pogrubiający tusz do rzęs Night & Day 24h Mascara to długotrwały tusz gwarantujący zniewalający efekt nawet przez 24 godziny. Mascara ma super trwałą, wodoodporna formułę oraz intensywnie czarny kolor. Precyzyjna szczoteczka rozdziela, pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy bez efektu sklejania. Tusz jest doskonale odporny na wodę, nie brudzi powiek nawet przy wysokiej temperaturze i wilgotności. Jest idealnym rozwiązaniem np. dla panny młodej.
Tusz Night & Day 24h Mascara jest całkowicie zmywalny przy użyciu ciepłej wody (nie jest konieczny żaden środek do demakijażu). Dzięki innowacyjnej technologii, temperatura wody około 38 stopni Celsjusza, powoduje pęcznienie polimerowej folii powlekającej rzęsy, rozdrabniając ją na malutkie płatki, łatwe do spłukania. Formuła tuszu wzbogacona w pantenol i witaminę E, chroni i wzmacnia rzęsy, utrzymując je zdrowe i elastyczne.
Produkt odpowiedni dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. Testowany oftalmologicznie i dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii