Odżywka do brwi E Eyebrow Revitalizer 9ml

Odżywka do brwi E Eyebrow Revitalizer 9 ml Zobacz większe

Rejuville

Odżywka do brwi Eyebrow Revitalizer wskazana jest dla osób, które mają kłopoty ze wzrostem brwi. Szczególnie latem pielęgnuje brwi wysuszone przez słońce. Wskazana również dla osób, które często farbują brwi lub często regulowały brwi, a teraz mają kłopoty z ich wzrostem. Odżywka zawiera mieszankę witamin i wyciągów ziołowych, które w naturalny sposób oczyszczają cebulki brwi i stymulują mieszek.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Odżywka zawiera mieszankę witamin i wyciągów ziołowych, które w naturalny sposób oczyszczają cebulki brwi i stymulują mieszek. Działa pielęgnująco i wzmacniająco na brwi. Jak wszystkie inne produkty Rejuvi działa stymulująco na cebulki włosa. Kompleks dobranych ekstraktów ziół, wpływa na korzeń włosa oczyszczając go. To powoduje w rezultacie, że żyjące włoski wyrastają gęściej, są błyszczące i silniejsze. Odżywka Eyebrow Revitalizer wskazana jest dla osób, które mają kłopoty ze wzrostem brwi. Szczególnie latem pielęgnuje brwi wysuszone przez słońce. Wskazana również dla osób, które często farbują brwi lub często regulowały brwi, a teraz mają kłopoty z ich wzrostem. Płyn ten nie wpływa jednak na porost całkiem nowych cebulek włosowych.

Stosowanie: używając załączonego aplikatora, nałożyć niewielką ilość preparatu jedynie na brwi. Stosować co drugi dzień, na noc. Podczas aplikacji, na początku skóra może reagować lekkim zaczerwienieniem lub swędzeniem lecz po paru dniach nie odczuwa się dyskomfortu. Po dwóch tygodniach regularnego stosowania, brwi są zdecydowanie gęściejsze i bardziej lśniące.

Kraj pochodzenia: USA.

Inne produkty z tej kategorii

 • Rejuville

  Rewitalizer do rzęs Eyelash Revitalizer gwarantuje skuteczną odbudowę i upiększenie rzęs. Został stworzony aby uzyskać efekt dłuższych, grubszych i ciemniejszych rzęs. Skomponowany na bazie wyjątkowo skutecznego kompleksu ziołowego. Zawiera wyciągi z żeń-szenia, miłorzębu japońskiego, polygonum, olejek dzięgielowy, witaminy oraz liczne składniki odżywcze.

 • Rejuvi

  Odżywka do rzęs Eyelash Revitalizer wskazana jest dla osób, które mają kłopoty ze wzrostem rzęs. Działa pielęgnująco, wzmacniająco i stymulująco na cebulki włosa. Kompleks dobranych ekstraktów ziół, wpływa na korzeń włosa oczyszczając go. To powoduje, że w rezultacie żyjące włoski wyrastają gęściej, są błyszczące i silniejsze. Płyn ten nie wpływa jednak...

 • Karaja

  Dzięki swojej wysoko wydajnej formule, Lash Perfector jest idealnym rozwiązaniem aby odżywić, zmiękczyć rzęsy i ochronić przed zewnętrznymi uszkodzeniami. Dzięki odzywce rzęsy są mocniejsze i odbudowane. Specjalny aplikator z delikatną końcówką łagodnie masuje rzęsy.

 • Refectocil

  Specjalnie opracowany balsam pielęgnacyjny, szczególnie polecany po farbowaniu rzęs i brwi. Zawiera cenne olejki roślinne, wartościowe składniki odżywcze oraz witaminy dzięki którym rzęsy i brwi są wzmocnione, zdrowe i lśniące. 

  21,00 zł