Nowość

Płytka do stempli Taki Da MickeyMania 27

Płytka do stempli Taki Da MickeyMania 27 Zobacz większe
 • Płytka do stempli Taki Da MickeyMania 27

Taki Da

23389

Płytka do stempli Taki Da MickeyMania 27 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które umożliwiają precyzyjne stemplowanie.

Więcej szczegółów

50,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów na stanie.
Do darmowej wysyłki brakuje ci
300,00 zł

Opis produktu

Opis produktu

Płytka do zdobienia paznokci Taki Da MickeyMania 27 to wyjątkowy produkt, który pozwala na stworzenie oryginalnego i nietuzinkowego manicure za pomocą łatwej, ale jednocześnie precyzyjnej metody stempelkowej. Na blaszce znajdują się aż kilkanaście różnych motywów nawiązujących do kultowej bajki Myszka Miki. Każdy z nich został starannie wygrawerowany, co gwarantuje łatwe i dokładne stemplowanie. Precyzję i szybkość wykonania kreatywnego manicure z użyciem stempli doceni każda stylistka paznokci bez względu na swój poziom zaawansowania.

Do płytki dołączony jest arkusz demonstracyjny - przezroczysty szablon do przymierzania gotowych wzorów na paznokciach klientki.

Wymiary płytki: 15 cm x 10 cm

Jak wykonać zdobienie przy użyciu płytki do stempli MickeyMania marki Taki Da?

 • Zdejmij z płytki folię ochronną.
 • Przemyj płytkę płynem przeznaczonym do czyszczenia blaszek do stempli lub innym zmywaczem bezacetonowym. Wygrawerowany wzór musi być absolutnie czysty i suchy przed każdym nałożeniem lakieru.
 • Na wybranym na blaszce wzorze zrób poziomą linię lakierem przeznaczonym do stempli, przeciągnij ją scraperem i usuń nadmiar lakieru.
 • Trzymając czysty stempel prostopadle do płytki dynamicznie przyciśnij go do zamalowanego motywu.
 • Odbity stempel przyłóż do paznokcia i dociśnij prowadząc ruch od lewej do prawej lub od dołu do góry, aby płynnie i dokładnie przenieść wzór.
 • Całą stylizację zabezpiecz topem.

Wypróbuj pozostałe produkty do stemplowania marki Taki Da

Taki Da to ukraińska marka, która zdobyła uznanie wśród miłośniczek pięknych paznokci dzięki swojej innowacyjności i wysokiej jakości produktom. Specjalizuje się w produkcji lakierów dedykowanych do metody stampingu, metalowych blaszek do stemplowania, stempli i innych akcesoriów do stampingu, które pozwalają na tworzenie profesjonalnych i niepowtarzalnych manicure w niesamowicie łatwy sposób.

Idealnie pasuje do

 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Big in Japan 95

  Płytka do stempli Moyra Big in Japan 95 to wysokiej jakości produkt stworzony dla każdej stylistki, która uwielbia wykonywać kreatywne zdobienia na paznokciach, a ceni sobie    jednocześnie wysoką jakość i szybkość pracy. Ma idealne rozmiary, które umożliwiają łatwe i precyzyjne stemplowanie. Blaszka posiada przepiękne japońskie wzory.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Word Up 129

  Płytka do stempli Moyra Word Up 129 to wysokiej jakości blaszka ze starannie wygrawerowanymi literami i najpopularniejszymi słowami w języku angielskim. Służy do precyzyjnego odbijania wzorów metodą stampingu. Szybki i efektowny manicure na wyciągnięcie ręki.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Geometry 08

  Płytka do stempli Moyra Geometry 08 to wysokiej jakości blaszka przeznaczona do odbijania wzorów metodą stempelkową na paznokciach. Ma idealne rozmiary, które umożliwiają łatwe i precyzyjne stemplowanie. Posiada aż dwadzieścia różnych, geometrycznych wzorów, które zostały starannie wygrawerowane, dzięki czemu transfer motywu jest perfekcyjny.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra White Wedding 17

  Płytka do stempli Moyra White Wedding 17 to wysokiej jakości produkt stworzony dla każdej stylistki, która uwielbia wykonywać kreatywne zdobienia na paznokciach. Ma idealne rozmiary, które umożliwiają łatwe i precyzyjne stemplowanie. Blaszka posiada przepiękne, romantyczne wzory, które świetnie sprawdzą się w ślubnej stylizacji.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Designer 103

  Płytka do stempli Moyra Designer 103 jest świetną alternatywą dla ręcznie wykonywanych zdobień paznokci. Z uwagi na łatwe użytkowanie, zastosowanie metody stampingu to rozwiązanie dla każdej, nawet początkującej stylistki, która ceni sobie oryginalne wzornictwo. Na płytce znajduje się aż kilkadziesiąt nietuzinkowych motywów, które wystarczy przenieść na...

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Designer 2 120

  Płytka do stempli Moyra Designer 2 120 to wysokiej jakości blaszka do wykonywania zjawiskowych zdobień metodą stampingu. Jest doskonałym wyborem dla każdej stylistki, która chce uzyskać niesamowity efekt w szybki i łatwy sposób. Na płytce znajduje się aż kilkadziesiąt designerskich motywów, które wystarczy przenieść na płytkę paznokcia za pomocą stempla.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Esquisse: Shade 127

  Płytka do stempli Moyra Esquisse: Shade 127 to doskonały wybór dla każdej stylistki, która chce uzyskać niesamowite i urozmaicone zdobienia w szybki i łatwy sposób. Na blaszce znajduje się aż kilkanaście różnych motywów, które wystarczy przenieść na paznokieć za pomocą stempla.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Esquisse 125

  Płytka do stempli Moyra Esquisse 125 służy do odbijania wzorów metodą stampingu, więc jest doskonałą alternatywą dla skomplikowanych, ręcznie malowanych zdobień, które szczególnie dla początkujących stylistek mogą być czasochłonne. Dzięki niej można uzyskać niesamowite, urozmaicone zdobienia w szybki i łatwy sposób. Na blaszce znajduje się aż kilkanaście...

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Springtime 118

  Płytka do stempli Moyra Springtime 118 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu, która jest szybką i prostą techniką tworzenia nawet bardzo zaawansowanych zdobień. Wystarczy przenieść wybrany motyw z płytki na paznokieć za pomocą stempla.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Origami 115

  Płytka do stempli Moyra Origami 115 to wysokiej jakości blaszka przeznaczona do odbijania wzorów metodą stempelkową na paznokciach. Produkt został stworzony dla każdej stylistki, która uwielbia wykonywać kreatywne zdobienia na paznokciach w szybki i łatwy sposób. Dzięki optymalnej głębokości wygrawerowanych wzorów, gwarantuje precyzyjny transfer wybranego...

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Jungle Boogie 112

  Płytka do stempli Moyra Jungle Boogie 112 to wysokiej jakości blaszka ze starannie wygrawerowanymi wzorami, stworzona dla każdej stylistki, która uwielbia wykonywać kreatywne zdobienia w szybki i prosty sposób. Wystarczy przenieść wybrany motyw z płytki na paznokieć za pomocą stempla. Produkt jest łatwy w użyciu i doskonale sprawdzi się dla początkujących...

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Editor 111

  Płytka do stempli Moyra Editor 111 to blaszka z wyżłobionymi literami i najpopularniejszymi słowami w kilku językach obcych służąca do wykonania zdobień paznokci metodą stemplowania. Zamiast czasochłonnego ręcznego malowania wystarczy przenieść wybrany wzór z płytki na paznokieć za pomocą stempla. Szybki i efektowny manicure na wyciągnięcie ręki.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Botanical 107

  Płytka do stempli Moyra Botanical 107 sprawia, że najbardziej skomplikowane zdobienie jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Piękne roślinne i leśne wzory znajdujące się na blaszce można precyzyjnie przenieść na płytkę paznokcia przy pomocy metody stampingu, którą doceniają zarówno początkujące, jak i dla profesjonalne stylistki paznokci.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Picturesque 106

  Płytka do stempli Moyra Picturesque 106 jest przeznaczona do zdobienia paznokci metodą stemplową. Dzięki niej, każda stylistka bez względu na swój poziom zaawansowania szybko i łatwo stworzy niepowtarzalny manicure z wyjątkowym zdobieniem. Blaszka to wysokiej jakości akcesorium do paznokci, które dzięki optymalnej głębokości wygrawerowanych wzorów,...

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Suede 104

  Płytka do stempli Moyra Suede 104 to doskonały wybór dla każdej stylistki, która chce uzyskać niesamowite i urozmaicone zdobienia w szybki i łatwy sposób. Dzięki temu, że blaszka ma praktyczny duży rozmiar, a wzory zostały starannie wygrawerowane, stemplowanie wzorów jest niebywale precyzyjne. Na płytce znajduje się aż kilkanaście zwierzęcych motywów,...

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Fine Lines 102

  Płytka do stempli Moyra Fine Lines 102 to wysokiej jakości produkt stworzony dla każdej stylistki, która uwielbia wykonywać kreatywne zdobienia na paznokciach. Ma idealne rozmiary, które umożliwiają łatwe i precyzyjne stemplowanie. Blaszka posiada przepiękne, linearne wzory, które świetnie sprawdzą się w każdej stylizacji paznokci.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Green Leaves 2 097

  Płytka do stempli Moyra Green Leaves 2 097 gwarantuje, że nawet najbardziej skomplikowane zdobienie może być łatwe i błyskawiczne. Szybkość, wygoda, precyzja i aż kilkadziesiąt przepięknych, roślinnych motywów na jednej blaszce sprawia, że metodę stampingu doceniają zarówno początkujące, jak i dla profesjonalne stylistki paznokci.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Lacelove 3 096

  Płytka do stempli Moyra Lacelove 3 096 to produkt, który z pewnością zachwyci każdą miłośniczkę pięknych i modnych zdobień paznokci. Ta duża, prostokątna blaszka do stemplowania została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu użytkownikom nieograniczonej liczby możliwości w tworzeniu wyjątkowych wzorów na paznokciach.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Lovelove 088

  Płytka do stempli Moyra Lovelove 088 to świetna alternatywa dla ręcznych zdobień paznokci. Z uwagi na łatwe użytkowanie, zastosowanie metody stampingu to rozwiązanie dla każdej, nawet początkującej stylistki, która ceni sobie oryginalne wzornictwo. Na jednej blaszce znajduje się aż kilkanaście motywów, z których można tworzyć niesamowite stylizacje.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Stampchat 086

  Płytka do stempli Moyra Stampchat 086 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele wzorów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które umożliwiają łatwe i precyzyjne stemplowanie.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Moyra

  Płytka do stempli Moyra Exotique 066

  Płytka do stempli Moyra Exotique 066 to wysokiej jakości produkt stworzony dla każdej stylistki, która uwielbia wykonywać kreatywne zdobienia na paznokciach. Ma idealne rozmiary, które umożliwiają łatwe i precyzyjne stemplowanie. Blaszka posiada przepiękne, egzotyczne wzory, które cudownie podkreślą wakacyjny manicure.

  42,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da Eden 04

  Płytka do stempli Taki Da Eden 04 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da Autumn 08

  Płytka do stempli Taki Da Autumn 08 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da Nostalgia 17

  Płytka do stempli Taki Da Nostalgia 17 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da Spring 13

  Płytka do stempli Taki Da Spring 13 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da In Style 06

  Płytka do stempli Taki Da In Style 06 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da Fate 21

  Płytka do stempli Taki Da Fate 21 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da Fruits 19

  Płytka do stempli Taki Da Fruits 19 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da Symmetry 24

  Płytka do stempli Taki Da Symmetry 24 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Producent: Taki Da

  Płytka do stempli Taki Da Phyto 03

  Płytka do stempli Taki Da Phyto 03 to profesjonalna blaszka do wykonywania zdobień metodą stampingu. Stanowi alternatywę dla czasochłonnego, ręcznego malowania wzorów. Dzięki temu, że na płytce znajduje się wiele motywów w spójnej tematyce, niesamowite i urozmaicone stylizacje stają się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ma idealne rozmiary, które...

  50,00 zł szt.
 • Jakie marki znajdę w ofercie hurtowni elarto?

  W hurtowni znajdziesz przede wszystkim rosnący z roku na rok asortyment naszej marki własnej elarto. Ponadto posiadamy szeroki wachlarz ofertowy innych produktów, które z powodzeniem mogą być używane w salonach kosmetycznych. Do najpopularniejszych producentów zaliczają się m.in. Norel, Apis, Bielenda, Farmona, Podopharm, Aarkada, Studex, Staleks.

 • W jakich godzinach i w jaki sposób mogę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta?

  W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w  godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14 lub mailowo - pisząc na adres: sklep@elarto.pl, nasz pracownik udzieli szczegółowych informacji.

 • Jakie zalety ma założenie konta klienta?

  Zakładając konto zyskujesz możliwość zakupu produktów, które mają ukryte ceny z uwagi na ich specjalistyczny charakter i przeznaczenie dla branży kosmetycznej, podologicznej i fryzjerskiej, a po spełnieniu określonych warunków również możliwość zakupu produktów selektywnej marki Podopharm. Ponadto otrzymujesz dostęp do historii zamówień, gdzie możesz śledzić aktualny status swojego zamówienia.

 • Czy mogę złożyć zamówienie bez rejestracji?

  Jest możliwość złożenia zamówienia jako gość, natomiast część produktów oferowanych na naszej stronie nie jest dostępna bez zalogowania - mają ukryte ceny i nie ma możliwości dodania ich do koszyka.

 • Dlaczego mój kod rabatowy nie działa?

  Kody rabatowe nie łączą się z innymi promocjami na stronie. Jeśli w koszyku spełnione są wszystkie wymagane warunki (np. kod obejmuje tylko jedną wybraną markę) sprawdź czy kod rabatowy został wpisany poprawnie i bez zbędnych spacji. Pamiętaj, że przyznane kody rabatowe mają określoną datę ważności. Jeśli wszystkie warunki zostały spełnione i kod jest ważny, a rabat nadal nie działa, prosimy o kontakt: marketing@elarto.pl

 • Jak otrzymać powiadomienie o powrocie produktu do sprzedaży?

  Na stronie produktu, pod ceną znajdziesz informację “Podaj nam swój adres e-mail, a powiadomimy Cię o dostępności produktu”, pod tym komunikatem znajduję się okno, w które należy wpisać swój adres e-mail. Jak tylko produkt wróci do ponownej sprzedaży otrzymasz powiadomienie o jego dostępności. 

 • Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Staramy się realizować zamówienia tak szybko, jak jest to możliwe - zamówienia, za które płatność została zaksięgowana do godziny 13:00 są przeważnie wysyłane jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone w późniejszych godzinach lub w weekend są wysyłane w kolejny dzień roboczy. Produkty dostępne na zamówienie mają wydłużony czas realizacji - 7 dni roboczych, które są liczone od momentu zaksięgowania wpłaty. 

 • W jaki sposób mogę opłacić moje zamówienie?

  Zamówienie możesz opłacić za pomocą następujących form płatności:

  - BLIK,
  - przelewy online,
  - płatności kartami,
  - Apple Pay,
  - Google Pay,
  - płatności odroczone PayPo,
  - system ratalny.

  Jest także możliwość złożenia zamówienia z płatnością za pobraniem – płatne przy odbiorze.

  Wybierając się bezpośrednio do naszej siedziby możesz opłacić zamówienie gotówką lub kartą.

 • Czy jeśli miałam problem z płatnością mogę zapłacić za zamówienie tradycyjnym przelewem?

  Tak, oczywiście. Poniżej znajdują się dane do przelewu:

  elarto Elżbieta Trzeciak
  ul. Zofii Nałkowskiej 7
  42-200 Częstochowa
  mBank 47 1140 2004 0000 3702 8063 2978

  Prosimy o umieszczenie numeru zamówienia w tytule przelewu.

 • Jakie formy dostawy są dostępne i jakie są ich koszty?

  Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost lub DPD.

  Ceny dla przesyłek krajowych przedstawiają się w następujący sposób:

  - paczkomaty InPost: 9,90 zł brutto,
  - paczkomaty InPost - płatność w paczkomacie: 19,99 zł brutto,
  - firma kurierska InPost/DPD: 13,99 zł brutto,
  - firma kurierska InPost/DPD - płatność przy odbiorze: 19,99 zł brutto.

  ! Darmowa wysyłka obejmuje przesyłki krajowe przy zamówieniach opłaconych “z góry” (przelewem) powyżej 300 zł brutto (nie obejmuje towarów wysyłanych przesyłką gabarytową, takich jak fotele kosmetyczne, czy autoklawy).

  Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy w Częstochowie przy ul. Gruszowej 18, od poniedziałku do piątku w godz. 9-16.

 • Czy jest możliwość wysyłki zamówienia za granicę?

  Tak, paczki za granicę wysyłamy za pośrednictwem firmy DPD. Na bieżąco aktualizujemy listę dostępnych krajów, więc prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14 lub mailowy: sklep@elarto.pl, nasz pracownik udzieli Ci szczegółowych informacji.

 • Jak złożyć zamówienie z wysyłką zagraniczną?

  Aby złożyć zamówienie z wysyłką zagraniczną złóż zamówienie przez stronę naszego sklepu, wypełnij dane kontaktowe - nasz system ma pewne ograniczenia, więc dla pewności wpisz dokładne dane do faktury w polu “Dodatkowych informacji” oraz wybierz opcję dostawy “Odbiór osobisty” i formę płatności “Płatność przy odbiorze”.

  Po zweryfikowaniu przez nas numeru NIP w VIES zamówienie zostanie zrealizowane bez naliczania podatku VAT. Następnie prześlemy na Twój adres e-mail proformę do opłacenia przelewem. Po zaksięgowaniu płatności dostarczymy Ci drogą elektroniczną dokumenty zakupu, które należy podpisać i odesłać nam w odpowiedzi zwrotnej.

  Z uwagi na to, że koszty dla wysyłek zagranicznych przeliczane są indywidualnie w przypadku zapytań o dokładne koszty lub wyjaśnienie całej procedury prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14 lub mailowy: sklep@elarto.pl, nasz pracownik udzieli szczegółowych informacji.

 • Czy mogę odebrać swoje zamówienie osobiście?

  Tak, istnieje taka możliwość. Zamówienia można odbierać osobiście w siedzibie firmy w Częstochowie przy ul. Gruszowej 18, od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 w ciągu 10 dni roboczych od złożenia zamówienia.

 • W jaki sposób mogę śledzić swoje zamówienie?

  Szczegółowe informacje odnośnie swojego zamówienia i jego aktualny status oraz numer śledzenia przesyłki znajdziesz w zakładce “Historia zamówień” po zalogowaniu do konta klienta. Ponadto o zmianach statusu zamówienia będziesz informowana/y mailowo.

 • Czy mogę zmienić zamówienie po jego złożeniu?

  Niestety nie ma takiej możliwości w panelu klienta na naszej stronie, ale oczywiście jest możliwość modyfikacji zamówienia, jeśli jeszcze nie zostało ono spakowane. Aby wprowadzić zmiany skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14. 

 • Czy mogę zmienić adres doręczenia po złożeniu zamówienia?

  Do momentu wysłania zamówienia możemy dowolnie zmienić adres doręczenia. Z kolei już po nadaniu paczki możemy przekierować paczkę na inny adres tylko w przypadku opcji dostawy kurierem DPD lub InPost, w przypadku przesyłki paczkomatowej nie jesteśmy w stanie zmienić punktu doręczenia.

 • Czy istnieje możliwość anulowania zamówienia?

  Jeśli po złożeniu zamówienia jednak zmienisz zdanie oczywiście możesz anulować zamówienie - skontaktuj się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem 34 344 14 14 lub mailowo - pisząc na adres: sklep@elarto.pl.

 • Czy mogę zwrócić zakupiony towar? Jeśli tak, jakie są warunki zwrotu?

  Jeśli jesteś:

  - konsumentem w rozumieniu ustawy o prawach konsumenta,
  - przedsiębiorcą, któremu zgodnie z przepisami prawa przysługują uprawnienia konsumenta (dokonałeś zakupu związanego z prowadzoną działalnością gospodarczą, ale przedmiot umowy, czyli zakupiony towar, nie ma dla Ciebie charakteru zawodowego, który zostaje określony w związku z przedmiotem wykonywanej przez Ciebie działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Działalności Gospodarczej),

  możesz odstąpić od umowy zakupu bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia odebrania towaru. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Klient.

  Możesz zgłosić zwrot na dwa sposoby:

  - pisemnie na adres: elarto, ul. Gruszowa 18, 42-200 Częstochowa
  - w formie elektronicznej na adres: elarto@elarto.pl

  Dla ułatwienia zgłoszenia zwrotu skorzystaj z naszego gotowego wzoru: Formularz odstąpienia od umowy/zwrotu.

  Następnie nadaj paczkę na adres:
  elarto.pl
  ul. Gruszowa 18
  42-215 Częstochowa
  telefon: 34 344 14 14

  Nie odbieramy przesyłek z paczkomatu.

  Zwrot należności otrzymasz maksymalnie do 14 dni od dnia otrzymania przez nas oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

 • W jaki sposób mogę złożyć reklamację?

  W naszej ofercie znajdują się tylko produkty wysokiej jakości, starannie wykonane, solidne i bezpieczne. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie produkty przed wysyłką były odpowiednio zabezpieczone, dlatego też reklamacje zdarzają się niezwykle rzadko. Każdy produkt, na tyle na ile jest to możliwe, przed wysyłką jest sprawdzany i jeżeli cokolwiek wzbudza nasze wątpliwości, na pewno takiego produktu do Ciebie nie wyślemy. Jeżeli jednak okazałoby się, że produkt ma wady, jest niekompletny, jest niezgodny z opisem itd. masz prawo złożyć reklamację.

  Możesz złożyć reklamację na dwa sposoby:

  - pisemnie na adres: elarto, ul. Gruszowa 18, 42-200 Częstochowa
  - w formie elektronicznej na adres: elarto@elarto.pl

  Zalecamy podanie w opisie reklamacji:

  - informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady, możesz również dołączyć zdjęcie wady (zdjęcie nie jest oczywiście obowiązkowe, ale często pozwala na dokładniejsze zapoznanie się z wadą),
  - Twoich danych kontaktowych – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

  Dla ułatwienia zgłoszenia reklamacji skorzystaj z naszego gotowego wzoru: Formularz reklamacji.

  Po przesłaniu nam zgłoszenia reklamacyjnego natychmiast poinstruujemy Cię o dalszych krokach. Na ustosunkowanie się do reklamacji mamy 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. O rozstrzygnięciu wniesionej reklamacji powiadomimy Cię drogą mailową. Jeżeli okaże się, że niezbędne będzie dostarczenie do nas reklamowanego produktu, poprosimy Cię o przygotowanie go do wysyłki, a następnie wyślemy do Ciebie kuriera, który w uzgodnionym terminie odbierze od Ciebie produkt na nasz koszt.

Produkt został dodany do koszyka
x
Do darmowej wysyłki brakuje
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Kontynuuj zakupy Zamów