Klej do przedłużania rzęs czarny Glue Black 10ml

Klej do przedłużania rzęs Glue Black 10ml Zobacz większe

Long Lashes

5077

Czarny klej do przedłużania rzęs metodą 1:1. Idealna konsystencja pozwala na szybką i efektywną pracę. Klej szybkoschnący (zasycha w kilka sekund), ładnie się rozprowadza, nie tworzy grudek. Mocna formuła kleju wiąże naturalny włos ze sztuczną rzęsą na kilka tygodni.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę.

39,50 zł

Więcej informacji

Klej do przedłużania rzęs metodą 1:1 w czarnym kolorze. Idealna konsystencja pozwala na szybką i efektywną pracę. Klej szybkoschnący (zasycha w kilka sekund), ładnie się rozprowadza, nie tworzy grudek. Mocna formuła kleju wiąże naturalny włos ze sztuczną rzęsą na kilka tygodni. Produkt wodoodporny. Do demakijażu nie należy używać preparatów na bazie olejków.

Informacje dotyczące przechowywania i środków ostrożności.
1. Klej przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
2. Trzymaj klej z daleka od światła słonecznego.
3. Aby przedłużyć okres trwałości, przechowuj klej w chłodziarce lub w chłodnym miejscu.
4. Stosuj klej w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, w temperaturze 18-25 stopni Celsjusza i wilgotności 50-60%.
5. Nie przechowuj kleju wraz preparatami przygotowującymi, odtłuszczającymi i zwiększającymi przyczepność t.j.: Cleaner, Primer oraz Pre-treatment.
6. W razie kontaktu z oczami nie próbuj na siłę otwierać oczu. Natychmiast przemyj oczy pod bieżącą wodą przez minimum 15 minut. Skonsultuj się z lekarzem.
7. W razie kontaktu kleju ze skórą miejscowo zastosuj aceton, a po chwili delikatnie oddziel (zdrap) klej od skóry lub zanurz ubrudzoną klejem część ciała w ciepłej wodzie z mydłem i zaczekaj aż klej zmięknie, a następnie delikatnie go zdrap.

Inne produkty z tej kategorii

 • Płyn do odtłuszczania rzęs Cleaner 15g

  Long Lashes

  Płyn do odtłuszczania naturalnych rzęs. Doskonale oczyszcza i przygotowuje włos do zabiegu przedłużania rzęs, zwiększa przyczepność stosowanego kleju. Zaleca się aplikację niewielkiej ilości odtłuszczacza za pomocą aplikatora (mikroszczoteczki). Produkt bezzapachowy. Łatwą aplikację zapewnia opakowanie z dozownikiem.

  35,00 zł
 • Płyn zwiększający przyczepność kleju Primer 15g

  Long Lashes

  Primer to płyn zwiększający przyczepność kleju. Przygotowuje naturalne rzęsy do zabiegu, doskonale oczyszczając włos z wszelkich osadów. Wzmacnia wiązanie kleju pomiędzy rzęsą sztuczną, a naturalną. Poprawia trwałość aplikowanych rzęs. Do aplikacji preparatu zaleca się użycie aplikatorów tzw. mikroszczoteczek.

  35,00 zł
 • Preparat do usuwania kleju Gel Glue Remover 20g

  Long Lashes

  Preparat żelowy przeznaczony do usuwania kleju / przedłużonych rzęs. Specjalnie opracowana formuła pozwala na szybkie i delikatne usunięcie przedłużenia - preparat rozpuszcza klej nie osłabiając kondycji naturalnych rzęs. Zmywacz Gel Glue Remover może być również stosowany do usuwania kleju z narzędzi.

  39,00 zł