Desderman Pure 500 ml

Desderman Pure 500 ml Zobacz większe

Schulke

Gotowy do użycia alkoholowy preparat biobójczy do dezynfekcji rąk. Nie zawiera barwników i substancji zapachowych, może być stosowany przez alergików.

Więcej szczegółów

19,00 zł

Więcej informacji

Gotowy do użycia alkoholowy preparat biobójczy do dezynfekcji rąk. Nie zawiera barwników i substancji zapachowych, może być stosowany przez alergików. Przyjazny dla skóry - wzbogacony w substancje nawilżające. Wykazuje szerokie spektrum działania wobec mikroorganizmów występujących na powierzchni skóry: bakterii (włącznie z prątkami gruźlicy i MRSA), grzybów i wirusów (Polio, Rota, Adeno, Vaccinia, Herpes simplex,HBV, HCV, HIV, Noro, SARS). Płyn desderman pure stosuje się w postaci nierozcieńczonej.

Inne produkty z tej kategorii

 • Schulke

  Gotowy do użycia alkoholowy preparat biobójczy do dezynfekcji rąk. Nie zawiera barwników i substancji zapachowych, może być stosowany przez alergików.

  29,00 zł
 • Ecolab

  Incidin M spray extra to preparat skuteczny w stosunku do mikroorganizmów znajdujących się na skórze, ponadto chłodzi i odświeża stopy oraz usuwa nieprzyjemny zapach. Hamuje wydzielanie potu. Redukuje ryzyko infekcji grzybiczej skóry i zapobiega reinfekcjom. Zalecany szczególnie przed zabiegami pedicure.

  37,00 zł
 • Gehwol

  Odświeżający lotion do dezynfekcji skóry stóp. Chroni skórę przed bakteriami i grzybicą. Przeznaczony jest do dezynfekcji i odświeżania skóry stóp przed, w trakcie oraz po zabiegu pedicure. Lotion zawiera alkohol, mentol, olejek lawendowy. 

  61,75 zł
 • Ecolab

  Spirigel Complete to alkoholowy żel nowej generacji do dezynfekcji rąk. Preparat ma udowodnione działanie bakteriobójcze, prątkobójcze, drożdżobójcze i wirusobójcze (HBV, HCV i HIV,Polio, Adeno, Parvo, Rota) w krótkim czasie działania. Zawiera aloes, pantenol i glicerynę, aby utrzymać skórę rąk w doskonałej kondycji.

  32,50 zł