Lakier hybrydowy top Lacogel Top 15ml

Lakier hybrydowy top Lacogel Top 15ml Zobacz większe

Elarto

Chociaż wyglądają jak zwykły lakier do paznokci, lakiery hybrydowe są znacznie trwalsze i nie odpryskują podczas codziennych czynności. Nowoczesna formuła kosmetyku pozwala zachować paznokcie pełne blasku, bez smug i odprysków.

Więcej szczegółów

39,00 zł

Więcej informacji

Lakiery hybrydowe (tzw. lakierożele) to połączenie najlepszych cech lakieru do paznokci z własnościami żelu.  Doskonała propozycja dla Pań ceniących sobie naturalny i trwały manicure z modną końcówką french lub perfekcyjnie polakierowaną naturalną płytką paznokci dłoni oraz stóp. Ich wyjątkowa receptura pozwala na delikatne usunięcie produktu z naturalnej płytki, poprzez namoczenie w specjalnym płynie.
Lacogel Hybrid Nail Top stosowany jest jako warstwa nawierzchniowa na lakierożele kolorowe Lacogel Hybrid Nail Color. Doskonale zabezpiecza i chroni kolor przed czynnikami zewnętrznymi. Nabłyszcza pozostawiając naturalnie cienki paznokieć. Płynna konsystencja oraz pędzelek wbudowany w nakrętkę zapewnia łatwą i szybką aplikację.
Lakierożel Lacogel Hybrid Nail Top należy utwardzić w tradycyjnej lampie UV. Produkt nakładamy cienką warstwą - jak lakier do paznokci. Pozostawia warstwę dyspresyjną. Aby go usunąć należy zamoczyć paznokcie w Zmywaczu Soak Off, następnie podważając boki usunąć z płytki (po około 3 minutach).

Inne produkty z tej kategorii