Zestaw do henny Sensitive Box

Zestaw do henny Sensitive Box Zobacz większe

Refectocil

Skład zestawu w opisie!!!
Henna Sensitive od RefectoCil to pierwsza tak delikatna farba do brwi i rzęs, na bazie składników roślinnych, bez zawartości PPD. Idealna dla skór wrażliwych, alergików, dla tych którzy cenią sobie naturalność i optymalną kompatybilność ze skórą. Farba i aktywator w żelu są dużo lepiej tolerowane niż preparaty utleniające. 2-stopniowa aplikacja trwa jedynie 3 minuty.

Więcej szczegółów

206,00 zł

Więcej informacji

Henna Sensitive od RefectoCil to pierwsza tak delikatna farba do brwi i rzęs, na bazie składników roślinnych, bez zawartości PPD czyli parafenylenodiaminy (silnej substancji wywołującej reakcje uczuleniowe). Jej innowacyjna formuła zawiera wyciąg z krwawnika, ekstrakt z kasztanowca, nagietka, zielonej herbaty, krokosza, hortensji, chińskiego Galle, dziurawca, ekstraktu z orzecha włoskiego, jałowca, pokrzywy, borówki oraz ekstraktu z czerwonego wina. Testowana dermatologicznie i okulistycznie.
Farba i aktywator w żelu Sensitive są dużo lepiej tolerowane, niż preparaty utleniające, szczególnie przez osoby z wrażliwą skórą. Idealna również dla alergików oraz dla tych, którzy cenią sobie naturalność i optymalną kompatybilność ze skórą. Henna Sensitive jest bardzo delikatna. Produkt na bazie azotanu srebra w 4 kolorach: czarnym, ciemnobrązowym, średniego brązu oraz jasnobrązowym. Aktywator na bazie nitrylu srebra ma znakomitą konsystencję i bardzo łatwo się go nakłada, bez porównania w stosunku do aktywatorów w płynie. 2-stopniowa aplikacja trwa jedynie 3 minuty.

W skład zestawu Sensitive Box wchodzą:
- henna Sensitive black (czerń) 15 ml;
- henna Sensitive dark brown (ciemny brąz) 15ml;
- henna Sensitive medium brown (średni brąz) 15ml;
- henna Sensitive light brown (jasny brąz) 15ml;
- zmywacz Sensitive Tint Remover 100ml (wybielacz plam po farbie, który szybko i delikatnie
usuwa plamy powstałe na skórze podczas zabiegu z użyciem henny Sensitive);
- aktywator Sensitive Developer Gel 60ml (żel rozjaśniający farbę do brwi i rzęs Sensitive);
- ulotka informacyjna o sposobie aplikacji.

Stosowanie: nałożyć papierowe płatki pod oczy z kremem ochronnym lub silikonowe podkładki. Farbę w żelu nałożyć za pomocą patyczka, pozostawić na 2 minuty. Usunąć farbę suchym patyczkiem kosmetycznym. Nałożyć aktywator w żelu, pozostawić na 1 minutę. Zmyć farbę wilgotnym wacikiem.

Inne produkty z tej kategorii

 • Refectocil

  Czarna henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Polecana dla osób z brązowymi, ciemnobrązowymi i czarnymi włosami. Farbuje każdy włos na głęboką czerń. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  22,60 zł
 • Refectocil

  Granatowo-czarna henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Idealna dla farbowanych brunetek o niebieskich lub stalowych oczach. Po użyciu tej farby granat nadaje delikatny odcień łamiąc czerń. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  22,60 zł
 • Refectocil

  Ciemnoniebieska henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Skuteczna dla włosów jasny blond lub blond. Dodatek granatowego pigmentu podkreśla kolor tęczówki oka. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  22,60 zł
 • Refectocil

  Brązowa henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Polecana do podkreślenia naturalnego koloru brwi i rzęs. Idealna dla włosów rudych i blond. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  22,60 zł
 • Refectocil

  Jasnobrązowa henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Idealna dla włosów jasny blond oraz blond. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  22,60 zł
 • Refectocil

  Grafitowa henna kremowa do farbowania brwi i rzęs. Polecana dla blondynek o chłodnym, platynowym odcieniu włosów i ciemnej oprawie oczu, a także do dyskretnego pokrycia siwiejących włosów. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  22,60 zł
 • Refectocil

  Kasztanowa henna kremowa do farbowania brwi i rzęs o kremowej konsystencji, w kasztanowym kolorze. Pozwala uzyskać intensywny efekt. Rekomendowana dla włosów jasny blond oraz jasny brąz. Farba jest łatwa i bezpieczna w użyciu, ma krótki czas działania - wystarczy 5 do 10 minut (w zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć).

  22,60 zł
 • Refectocil

  Profesjonalny zestaw do koloryzacji brwi i rzęs. Zawiera pełną paletę kolorów, oraz komplet praktycznych akcesoriów niezbędnych do aplikacji henny.

  289,00 zł