Tonik do włosów Hair Tonic 60ml

Tonik do włosów Hair Tonic 60 ml Zobacz większe

Rejuville

Hair Tonic polecany jest dla osób ze skłonnością do łysienia. Skutecznie zapobiega wypadaniu włosów, odwraca skutki przerzedzania się włosów i łysienia (60% skuteczności). Tonik do włosów zawiera wysoko skoncentrowaną mieszankę ziół orientalnych: miłorząb japoński i piołun, kilka czynnych substancji biochemicznych, inhibitor męskiego hormonu, wzmacniacz penetracji skóry głowy.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Tonik Hair Tonic skutecznie zapobiega wypadaniu włosów oraz odwraca skutki przerzedzania się włosów i łysienia (60% skuteczności). Polecany jest dla osób ze skłonnością do łysienia. Tonik do włosów zawiera wysoko skoncentrowaną mieszankę ziół orientalnych: miłorząb japoński i piołun. W jego składzie występuje również kilka czynnych substancji biochemicznych, inhibitor męskiego hormonu oraz wzmacniacz penetracji skóry głowy. To rozbudowane podejście jest niezwykle skuteczne w odbudowie włosów.

Stosowanie: używać codziennie wieczorem i/lub rano. Napełnić plastikową strzykawkę i zaaplikować na skórę głowy, w miejscach objętych wypadaniem włosów bądź łysieniem. Używać sprayu na większe powierzchnie. Po aplikacji, wmasować delikatnie w skórę opuszkami palców używając załączonych gumek ochronnych. Pozostawić na minimum 6 godzin. Nie aplikować na włosy. Efekty widoczne po 2-3 miesiącach, w zależności od kondycji mieszków włosowych. Stosować do momentu osiągnięcia pożądanego efektu. W celu uzupełnienia kuracji używać Rejuville Hair Shampoo i Hair Conditioner. Po zakończeniu kuracji, dla podtrzymania efektów stosować rewitalizer do włosów Rejuvillle Maintenance.

Kraj pochodzenia: USA.

Inne produkty z tej kategorii