Wosk miękki oliwkowy 400g

Wosk miękki oliwkowy 400g Zobacz większe

Depileve

2945

Oliwkowy wosk w puszce o pojemności 400 g. Nieperfumowany, o płynnej konsystencji, przeznaczony dla skóry suchej i opalonej. Oliwa z oliwek odżywia i zmiękcza skórę, posiada właściwości przeciwutleniające. Olej roślinny łagodzi podrażnienia i odżywia skórę.

Więcej szczegółów

39,00 zł

Więcej informacji

Wosk oliwkowy w puszce o pojemności 400 g. Nieperfumowany, o płynnej konsystencji, przeznaczony dla skóry suchej i opalonej. Oliwa z oliwek odżywia i zmiękcza skórę, posiada właściwości przeciwutleniające. Olej roślinny łagodzi podrażnienia i odżywia skórę.

Wosk należy rozgrzać do temperatury ok. 37 stopni C.

Inne produkty z tej kategorii

 • Wosk miękki naturalny 800g

  Depileve

  Naturalny wosk w puszce o pojemności 800 g. Bezzapachowy, klasyk wśród wosków do depilacji. Rekomendowany do skóry normalnej. Płynna konsystencja umożliwia rozprowadzanie go cienką warstwą. Idealny do depilacji dużych obszarów ciała np. nóg, ud, pleców. Żywica sosny poprawia przyczepność wosku do włosów. Olejek rycynowy łagodzi podrażnienia skóry,...

  60,00 zł
 • Wosk miękki oliwkowy 800g

  Depileve

  Oliwkowy wosk w puszce o pojemności 800 g. Nieperfumowany, o płynnej konsystencji, przeznaczony dla skóry suchej i opalonej. Oliwa z oliwek odżywia i zmiękcza skórę, posiada właściwości przeciwutleniające. Olej roślinny łagodzi podrażnienia i odżywia skórę.

  60,00 zł
 • Wosk miękki perłowy 400g

  Depileve

  Perłowy wosk w puszce o pojemności 400 g, z dwutlenkiem tytanu i miki, która wykazuje właściwości uspakajające i ochronne dla skóry. Idealny do depilacji delikatnych obszarów twarzy i ciała. Rekomendowany do skóry suchej i twardego owłosienia. Mika (perłowy puder) zwiększa przyczepność wosku.Wosk należy rozgrzać do temperatury ok. 38 stopni C.

  39,00 zł
 • Wosk miękki lawendowy 400g

  Depileve

  Lawendowy wosk w puszce o pojemności 400 g, o kremowej konsystencji. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Formuła wzbogacona olejkiem lawendowym, który posiada działanie antyseptyczne, łagodzi podrażnienia skóry, odpręża. Mika (perłowy puder) zmiękcza skórę i łagodzi podrażnienia. Poprawia również przyczepność wosku. Dwutlenek tytanu działa przeciwzapalnie.

  39,00 zł
 • Wosk bezpaskowy Film Wax Intimate 800g

  Depileve

  Wosk Intimate z gatunku Film Wax, w puszce o pojemności 800 g. Bezpaskowy, opracowany specjalnie do depilacji bikini. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni, nawilża i regeneruje skórę oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Wosk Intimate jest woskiem szybkoschnącym!

  66,00 zł
 • Wosk miękki lawendowy 800g

  Depileve

  Lawendowy wosk w puszce o pojemności 800 g, o kremowej konsystencji. Odpowiedni dla skóry wrażliwej. Formuła wzbogacona olejkiem lawendowym, który posiada działanie antyseptyczne, łagodzi podrażnienia skóry, odpręża. Mika (perłowy puder) zmiękcza skórę i łagodzi podrażnienia. Poprawia również przyczepność wosku. Dwutlenek tytanu działa przeciwzapalnie.

  60,00 zł
 • Wosk miękki naturalny 400g

  Depileve

  Naturalny wosk w puszce o pojemności 400 g. Bezzapachowy, klasyk wśród wosków do depilacji. Rekomendowany do skóry normalnej. Płynna konsystencja umożliwia rozprowadzanie go cienką warstwą. Idealny do depilacji dużych obszarów ciała np. nóg, ud, pleców. Żywica sosny poprawia przyczepność wosku do włosów. Olejek rycynowy łagodzi podrażnienia skóry,...

  39,00 zł
 • Wosk bezpaskowy Film Wax Monoi de Tahiti 800g

  Depileve

  Bezpaskowy wosk Monoi de Tahiti w puszce o pojemności 800 g. Elastyczny, o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych. Łagodny i skuteczny. Opracowany i przeznaczony do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych.

  66,00 zł
 • Wosk bezpaskowy Film Wax Intimate 400g

  Depileve

  Wosk Intimate z gatunku Film Wax, w puszce o pojemności 400 g. Bezpaskowy, opracowany specjalnie do depilacji bikini. Formuła wzbogacona masłem kakaowym, które chroni, nawilża i regeneruje skórę oraz olejem z owsa o działaniu łagodzącym. Wosk Intimate jest woskiem szybkoschnącym!

  42,00 zł
 • Wosk miękki perłowy 800g

  Depileve

  Perłowy wosk w puszce o pojemności 800 g, z dwutlenkiem tytanu i miki, która wykazuje właściwości uspakajające i ochronne dla skóry. Idealny do depilacji delikatnych obszarów twarzy i ciała. Rekomendowany do skóry suchej i twardego owłosienia. Mika (perłowy puder) zwiększa przyczepność wosku.Wosk należy rozgrzać do temperatury ok. 38 stopni C.

  60,00 zł
 • Wosk bezpaskowy Film Wax Monoi de Tahiti 400g

  Depileve

  Bezpaskowy wosk Monoi de Tahiti w puszce o pojemności 400 g. Elastyczny, o niskiej temperaturze topnienia i właściwościach ochronnych. Łagodny i skuteczny. Opracowany i przeznaczony do depilacji obszarów najbardziej wrażliwych.

  44,00 zł
 • Wosk miękki naturalny 500ml

  Starpil

  Naturalny wosk miękki w puszce o pojemności 500 ml. Przezroczysty, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Stanowi wyjątkową kombinację żywicy sosnowej, stworzoną w celu zapewnienia efektywnego usuwania owłosienia.

  42,00 zł
 • Wosk miękki naturalny 800ml

  Starpil

  Naturalny wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Przezroczysty, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Stanowi wyjątkową kombinację żywicy sosnowej, stworzoną w celu zapewnienia efektywnego usuwania owłosienia.

  53,00 zł
 • Wosk miękki złoty 500ml

  Starpil

  Złoty wosk miękki w puszce o pojemności 500 ml. Wosk miękki, perłowy, tytanowy, bezparafinowy. Rekomendowany do skóry bardzo wrażliwej i naczyniowej. Zawiera drobinki złota, silnie nawilża skórę. Bardzo dobrze przylega do powierzchni włosów ułatwiając depilację. 

  42,00 zł
 • Wosk miękki złoty 800ml

  Starpil

  Złoty wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Wosk miękki, perłowy, tytanowy, bezparafinowy. Rekomendowany do skóry bardzo wrażliwej i naczyniowej. Zawiera drobinki złota, silnie nawilża skórę. Bardzo dobrze przylega do powierzchni włosów ułatwiając depilację.

  53,00 zł
 • Wosk miękki algowy 800ml

  Starpil

  Algowy wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Wosk miękki, tytanowy. Rekomendowany dla każdego rodzaju skóry. Silny wosk, usuwający wraz z cebulkami nawet najbardziej oporne włoski. Szczególnie polecany do depilacji mężczyzn.

  53,00 zł
 • Wosk miękki azulenowy 800ml

  Starpil

  Azulenowy wosk miękki w puszce o pojemności 800 ml. Wosk miękki, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Posiada właściwości łagodzące i przeciwzapalne.

  53,00 zł
 • Wosk miękki oliwkowy 500 ml

  Starpil

  Wosk miękki, kremowy, tytanowy.

  42,00 zł
 • Wosk miękki azulenowy 500ml

  Starpil

  Azulenowy wosk miękki w puszce o pojemności 500 ml. Wosk miękki, bezparafinowy. Rekomendowany do każdego rodzaju skóry. Posiada właściwości łagodzące i przeciwzapalne.

  42,00 zł