Frez walec stalowy SPEED T431SP 065

Frez walec stalowy SPEED T431SP 065 Zobacz większe

Busch

Frez SPEED z serii Gold wykonany z węglika spiekanego z powłoką TiN (azotek tytanu). Twardy, wysokojakościowy materiał narzędziowy, z którego został wytworzony, zapewnia doskonałą jakość, optymalną obróbkę, szybką i bezpieczną pracę.

Więcej szczegółów

169,00 zł

Więcej informacji

Frez SPEED z serii Gold wykonany z węglika spiekanego z powłoką TiN (azotek tytanu). Twardy, wysokojakościowy materiał narzędziowy, z którego został wytworzony, zapewnia doskonałą jakość, optymalną obróbkę, szybką i bezpieczną pracę. Dzięki swojej rewolucyjnej formie, sprytnemu połączeniu nowoczesnego układu płaszczyzn tnących z gładko zakończoną częścią roboczą, narzędzie pozwala osiągnąć optymalne wyniki w pracy. Z uwagi na charakterystyczne zakończenie, które zapobiega przypadkowemu zranieniu skóry oraz specjalnie profilowane ostrze, frez jest bezpieczny.
Frez rekomendowany do usuwania starych warstw żelowych i akrylowych (tzw. frez do ściągania żelu / akrylu), modelowania i obróbki sztucznych paznokci oraz naturalnych, zrogowaciałych. Należy czyścić go metalową szczoteczką.
Średnica części roboczej: 6,5 mm, maksymalna prędkość: 47 500 min-1.
Frezy do paznokci niemieckiej firmy Busch to wysokiej jakości narzędzia rotacyjne dla specjalistów leczniczej pielęgnacji stóp i podologii.

Inne produkty z tej kategorii