Zestaw Quick Profi-Set do aplikacji klamer korygujących

Zestaw Quick Profi Set Zobacz większe

BS Spange

2140

Profesjonalny zestaw Quick Profi-Set do aplikacji plastikowych klamer korygujących. W pakiecie: klamra rozmiar 14 x 5szt., klamra rozmiar 18 x 5szt., klamra rozmiar 20 x 5szt., klamra rozmiar 22 x 5szt., płyn odtłuszczający Clean-Ex Reiniger do płytki paznokcia 25ml, płyn aktywujący Aktivator 10ml, klej do klamer Basic Kleber 5g oraz płyta DVD.

Więcej szczegółów

699,90 zł

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

W skład zestawu Quick Profi-Set wchodzą:
- klamra plastikowa Quick rozmiar 14 x 5 sztuk;
- klamra plastikowa Quick rozmiar 18 x 5 sztuk;
- klamra plastikowa Quick rozmiar 20 x 5 sztuk;
- klamra plastikowa Quick rozmiar 22 x 5 sztuk;
- płyn odtłuszczający Clean-Ex Reiniger do płytki paznokcia 25 ml;
- płyn aktywujący Aktivator 10 ml;
- klej do klamer Basic Kleber 5 g;
- płyta DVD.

Profesjonalny zestaw do aplikacji korygujących klamer plastikowych Quick. Zalecane są one w przypadku stwierdzenia wrastania paznokcia na skutek deformacji płytki paznokciowej. Stosowane również w przypadkach odcisków wału paznokcia, hipergranulacji, w stanach zapalnych wywołanych wrastaniem paznokcia i po jego częściowej resekcji.

Klamry korygujące wrastający paznokieć B/S Spange Quick naklejane są na płytkę paznokciową, dlatego można je zakładać również w przypadku zapalenia wału paznokciowego. Są bezpieczne i proste w użyciu, skuteczne, łatwe do zamocowania. Naklejanie jest bezbolesne, a klamra nie dotyka miejsca zapalnego. Płaska forma klamry nie powoduje ucisku w obuwiu, jest optycznie niewidoczna, wodoodporna, można ją lakierować.

Inne produkty z tej kategorii