Znieczulacz powierzchniowy Pre-Peel Solution 60ml

Znieczulacz powierzchniowy Pre-Peel Solution 60 ml Zobacz większe

Rejuvi

Znieczulacz powierzchniowy Pre-Peel Solution przygotowuje skórę do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych np. głębokiego złuszczania skóry, mezoterapii, peelingu enzymatycznego kwasu mlekowego, tatuażu kosmetycznego czy makijażu permanentnego. Zawiera depotasium glycyrrhizinate i stearyl glcyrrhetinate, które redukują podrażnienia. Działa powierzchniowo szybko zmniejszając odczucia bólowe.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Więcej informacji

Preparat znieczulający Pre-Peel Solution przygotowuje skórę do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych m.in. głębokiego złuszczania skóry, mezoterapii, peelingu enzymatycznego kwasu mlekowego, tatuażu kosmetycznego oraz makijażu permanentnego. Działa powierzchniowo szybko zmniejszając odczucia bólowe. Pre-Peel Solution zawiera dwie substancje: depotasium glycyrrhizinate oraz stearyl glcyrrhetinate, które razem mają za zadanie redukować podrażnienia.

Stosowanie: nałożyć na zdrową skórę przy użyciu pędzelka. Znieczulenie działa po całkowitym wyschnięcu preparatu na skórze (około 2-3 minut). Płyn może być aplikowany dwuwarstwowo.

Preparat wyłącznie do użytku profesjonalnego!
Kraj pochodzenia: USA.

Inne produkty z tej kategorii

 • Painaway

  Preparat w żelu Painaway Green Gel służy do znieczulania miejscowego. Zawiera aż 40% lidocainy i tetracainy. Eliminuje ból i dyskomfort odczuwany w czasie zabiegów np. makijażu permanentnego. Żelowa konsystencja dedykowana jest na okolice oczu. Działa wyłącznie po przerwaniu tkanki łącznej.

  209,00 zł
 • Painaway

  Preparat w kremie Painaway Cream służy do znieczulania miejscowego. Zawiera aż 40% lidocainy i tetracainy. Eliminuje ból i dyskomfort odczuwany w czasie zabiegów np. makijażu permanentnego. Kremowa konsystencja dedykowana jest na okolice ust. Zmniejszając przestrzenie międzykomórkowe preparat zapobiega powstawaniu opuchlizny ust po zabiegu. Działa...

  209,00 zł
 • Painaway

  Preparat w płynie Painaway Solution służy do znieczulania miejscowego. Zawiera aż 40% lidocainy i tetracainy. Eliminuje ból i dyskomfort odczuwany w czasie zabiegów np. makijażu permanentnego. Płynna konsystencja ma zastosowanie ogólne. Przy aplikacji w okolicach oczu należy zachować szczególną ostrożność. Preparat działa wyłącznie po przerwaniu tkanki...

  209,00 zł
 • Rejuvi

  Preparat Comfy Gel to znieczulenie powierzchniowe o zawartości 10% lidokainy, o konsystencji wodnego żelu. Znieczula skórę przed oraz w trakcie zabiegu. W makijażu permanentnym używany jako znieczulenie do tzw. pierwszej kreski. W kosmetyce profesjonalnej ma zastosowanie w zabiegach z użyciem lasera oraz mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej.