Pakiet produktów do ultadźwięków 2x koncentrat Meso-line 30 ml + Kontakt - żel 500 g GRATIS

5572
Dla każdego rodzaju skóry z oznakami starzenia.
Koncentrat ze stabilną wit. C przywraca skórze jędrność i elastyczność.
Koncentrat z roślinną wit. A zapobiega tworzeniu się zmarszczek i redukuje już powstałe.
Preparaty z serii Meso - Line powstały w oparciu o innowacyjne receptury i zawierają starannie wyselekcjonowane składniki o maksymalnej tolerancji.
- Usuń ten produkt z moich ulubionych.
- Dodaj ten produkt do moich ulubionych
Dla każdego rodzaju skóry z oznakami starzenia.
Koncentrat ze stabilną wit. C przywraca skórze jędrność i elastyczność.
Koncentrat z roślinną wit. A zapobiega tworzeniu się zmarszczek i redukuje już powstałe.
Preparaty z serii Meso - Line powstały w oparciu o innowacyjne receptury i zawierają starannie wyselekcjonowane składniki o maksymalnej tolerancji. Naturalne składniki aktywne połączono z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii produkcji. Nowoczesne opakowanie z wygodnym kroplomierzem zapewnia precyzyjną i bezpieczna aplikację koncentratu.
Stosowanie: nanieść bezpośrednio na skórę i wprowadzać za pomocą mezoterapii bezigłowej oraz ultradźwięków (sonoforezy) przez około 5-10 minut. Preparat można aplikować na skórę bez użycia aparatury podczas zabiegów kosmetycznych, np. bezpośrednio pod maskę algową, kremową. Należy wykonać kilkuminutowy masaż na etapie wprowadzania koncentratu, aż do pełnej absorpcji substancji aktywnych.
Żel przewodzący do ultradźwięków, zapewnia bardzo dobrą przewodność fal ultradźwiękowych. Ułatwia wprowadzenie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry, zapewniając stały poślizg. Wzbogacony o kwas hialuronowy dodatkowo nawilża skórę.
Niezbędny do prawidłowego wykonania zabiegów z użyciem urządzeń kosmetycznych – sonoforeza (ultradźwięki), jonoforeza, mezoterapia bezigłowa, RF fale radiowe, liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna), 2w1 Fotonowy masażer ultradźwiękowy.
Stosowanie: na oczyszczoną skórę zaaplikować cienką warstwę żelu sprzęgającego i przystąpić do pracy z wybranym urządzeniem. Po wykonanym zabiegu nadmiar żelu usunąć przy pomocy wilgotnych kompresów.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.