Szampon wzmacniający Skinflex do skóry atopowej 300ml

Szampon wzmacniający Skinflex do skóry atopowej 300ml Zobacz większe

13870

Szampon wzmacniający do skóry atopowej Skinflex przeznaczony jest do pielęgnacji i ochrony każdego rodzaju włosów oraz skóry głowy. Polecany dla osób ze skórą atopową oraz diabetyków. Dla kobiet i mężczyzn. Preparat zapewnia odpowiednie nawilżenie owłosionej skóry głowy, pobudza odrost włosów i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu. Preparat nie zawiera SLES i SLS.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Niezwykle delikatna baza myjąca szamponu Skinflex daje komfort jego użytkowania w pielęgnacji skóry wrażliwej. Preparat zawiera Hydromanil TM oraz betainę zapewniając tym samym odpowiednie nawilżenie owłosionej skóry głowy. Kompleks biomimetycznego białka i ekstraktu z koniczyny czerwonej pobudza odrost włosów i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu. Preparat nie zawiera SLES i SLS. Szampon wzmacniający do skóry atopowej Skinflex przeznaczony jest do pielęgnacji i ochrony każdego rodzaju włosów oraz skóry głowy. Polecany dla osób ze skórą atopową oraz diabetyków. Dla kobiet i mężczyzn.

Stosowanie: szampon nanieść na wilgotne włosy delikatnie masując aż do uzyskania piany. Następnie spłukać ciepłą wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.