Pure Icon olejek do demakijażu twarzy 500ml

Pure Icon olejek do demakijażu 500ml Zobacz większe

Olejek do demakijażu twarzy z linii Pure Icon Kryształowe Oczyszczenie przeznaczony jest dla cery suchej, odwodnionej, łuszczącej się. Oczyszcza i odświeża skórę. Wygładza i przywraca jej miękkość, wzmacnia płaszcz hydrolipidowy naskórka, redukuje uczucie suchości i dyskomfortu.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Olejek do demakijażu twarzy przeznaczony jest dla cery suchej, odwodnionej, łuszczącej się. Oczyszcza i odświeża skórę. Wygładza i przywraca jej miękkość, wzmacnia płaszcz hydrolipidowy naskórka, redukuje uczucie suchości i dyskomfortu.

Pure Icon to specjalistyczna linia produktów do demakijażu. Ich precyzyjnie opracowane receptury, podkreślają niezwykle istotną rolę prawidłowego oczyszczania skóry twarzy. Dopasowane do różnych rodzajów i potrzeb skóry preparaty nie tylko precyzyjnie usuwają makijaż i zanieczyszczenia, ale również dzięki zawartości optymalnie dobranych składników aktywnych pielęgnują, przywracają świeżość, promienny i zdrowy wygląd.

Stosowanie: nanieść na skórę i delikatnie masować. Następnie zwilżyć dłonie i ponownie przemasować skórę. Powstałą emulsję zmyć ciepłym, wilgotnym kompresem.

Składniki aktywne: olej arganowy, olej migdałowy, ekstrakt z bursztynu.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.