Sól do kąpieli wyszczuplających Alga Mince 3kg

Sól Alga Mince do kąpieli wyszczuplających 3kg Zobacz większe

Norel

13240

Sól z linii Slimming & Anticellulite stosowana jest jako jeden z elementów zabiegów wyszczuplających. Zawiera sól ciechocińską i mieszankę alg zielonych i brunatnych: listownica, 2 rodzaje morszczynu i lithotamnium. Algi bretańskie są najcenniejsze pod względem zawartości aosainy i jodu. Działają na skórę oczyszczająco i odtoksyczniająco.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Stosowana jako jeden z elementów zabiegów wyszczuplających. Zawiera sól ciechocińską i mieszankę alg zielonych i brunatnych: listownica, 2 rodzaje morszczynu i lithotamnium. Algi bretańskie są najcenniejsze pod względem zawartości aosainy i jodu. Działają na skórę oczyszczająco i odtoksyczniająco. Pobudzają mikrocyrkulację i przyspieszają odprowadzenie toksyn do układu limfatycznego. Przyspieszają procesy przemiany materii, a w obecności jodu, wspomagają proces lipolizy (spalania tkanki tłuszczowej). Sól ciechocińska jest źródłem makro- i mikroelementów, zawiera:
- magnez (poprawia ukrwienie skóry i steruje przemianami energetycznymi),
- potas (utrzymuje prawidłowy poziom wody w komórkach),
- wapń (wzmacnia naturalną odporność i działa przeciwalergicznie),
- sód (reguluje gospodarkę wodną w komórkach),
- kobalt i mangan (posiadają własności regenerujące).
Składniki aktywne: algi zielone i brunatne, sól ciechocińska.
Produkt przebadany dermatologicznie.

Inne produkty z tej kategorii

 • Pomarańczowy olejek do kąpieli energetyzyjący 300 ml

  Bielenda

  Kąpiel z pomarańczowym olejkiem przygotowuje skórę do kolejnych etapów zabiegu, delikatnie i dokładnie oczyszcza skórę całego ciała. Doskonale odświeża i relaksuje oraz działa tonizująco i uwalnia ciało z toksyn. Pozostawia skórę elastyczną, gładką i miękką, a świeży zapach pomaga odprężyć ciało i pobudzić zmysły. 

  21,00 zł
 • Masło nawilżające do mycia miód&mleko 240ml

  Cuccio Naturale

  Masło do mycia z naturalnymi perełkami jojoby. Oczyszcza, złuszcza martwe komórki skóry, pobudzając jednocześnie regenerację zdrowych tkanek. Botaniczne ekstrakty nawilżają skórę pozostawiając ją miękką i delikatną. Masło do mycia o zapachu miód&mleko to złuszczanie, nawilżanie i mycie w jednej aktywnej formule, dla każdego rodzaju skóry. Produkt bez...

  29,00 zł
 • Masło nawilżające do mycia figa&granat 240 ml

  Cuccio Naturale

  Masło do mycia z naturalnymi perełkami jojoby. Oczyszcza, złuszcza martwe komórki skóry, pobudzając jednocześnie regenerację zdrowych tkanek. Botaniczne ekstrakty nawilżają skórę pozostawiając ją miękką i delikatną. Masło do mycia o zapachu figa&granat to złuszczanie, nawilżanie i mycie w jednej aktywnej formule, dla każdego rodzaju skóry. Produkt bez...

  29,00 zł
 • Żel z peelingiem i kompleksem antycellulite 250ml

  Norel

  W delikatnym żelu myjącym firmy Norel z linii Body Care zawarto peelingujące granulki i cenny kompleks antycellulitowy. Emulsja żelowa dobrze się rozprowadza na skórze ciała, tworzy delikatną pianę i łatwo spłukuje. Pojemność produktu idealna do odsprzedaży klientowi w celu dalszej pielęgnacji w domu.