Sól Alga Mince do kąpieli Slimming&Anticellulite 3kg

Sól Alga Mince do kąpieli Slimming&Anticellulite 3kg Zobacz większe

Norel

13240

Sól do kąpieli Aga Mince z linii Slimming & Anticellulite stosowana jest jako jeden z elementów zabiegów wyszczuplających. Na skórę działa oczyszczająco i odtoksyczniająco. Pobudza mikrocyrkulację i przyspiesza odprowadzenie toksyn do układu limfatycznego. Skutecznie przyspiesza procesy przemiany materii, a w obecności jodu z alg, wspomaga procesy lipolizy. Zawiera sól kłodawską i algi bretańskie.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Sól do kąpieli wyszczuplających Alga Mince (PN 193) zawiera sól kłodawską i algi bretańskie - bogate źródło makro i mikroelementów (wapń, magnez, sód, potas, fosfor, jod, miedź, cynk), aminokwasów, polisacharydów, NNKT oraz witamin A, z grupy B, C, E oraz K. Składniki czynne alg doskonale i szybko wnikają w naskórek, regenerują go, nawilżają, redukują tkankę tłuszczową oraz wyraźnie napinają i ujędrniają skórę. Sól Alga Mince stosowana jest jako jeden z elementów zabiegów wyszczuplających. Działa na skórę oczyszczająco i odtoksyczniająco. Pobudza mikrocyrkulację i przyspiesza odprowadzenie toksyn do układu limfatycznego. Skutecznie przyspiesza procesy przemiany materii, a w obecności jodu z alg, wspomaga procesy lipolizy (spalania tkanki tłuszczowej).

Składniki aktywne: algi Fucus Vesiculosus, Ascophyllum Nodosum, sól Kłodawska.

Inne produkty z tej kategorii

  • Pomarańczowy olejek do kąpieli energetyzyjący 300 ml

    Bielenda

    Kąpiel z pomarańczowym olejkiem przygotowuje skórę do kolejnych etapów zabiegu, delikatnie i dokładnie oczyszcza skórę całego ciała. Doskonale odświeża i relaksuje oraz działa tonizująco i uwalnia ciało z toksyn. Pozostawia skórę elastyczną, gładką i miękką, a świeży zapach pomaga odprężyć ciało i pobudzić zmysły. 

    21,00 zł