Lampa UV/UV LED 24W/48W, timer: 5s/30s/60s/non stop, biała

Obniżka! Lampa UV/UV LED 24W/48W, timer: 5s/30s/60s/non stop, biała Zobacz większe

Pozostali

Biała lampa UV/UV LED o mocy 24W lub 48W. Emituje białe, nieszkodliwe dla oczu światło o długościach fali 365nm i 405nm. Diody DUAL LED gwarantują szybkie utwardzenie WSZYSTKICH żeli i hybryd - z fotoinicjatorami UV i UV LED. Wyposażona jest w wyłącznik, który po upływie 5, 30 lub 60 sekund wyłącza lampę. Posiada opcję świecenia non stop, wbudowany czujnik ruchu oraz wiatrak chłodzący.

Więcej szczegółów

189,00 zł 249,00 zł -60,00 zł.

Więcej informacji

Lampa UV/UV LED o regulowanej mocy 24W lub 48W. Bardzo estetyczna, wygodna w użytkowaniu, wykonana z wytrzymałego plastiku w białym kolorze. Półokrągły, ergonomiczny kształt pozwala swobodnie umieścić dłoń / stopę w lampie. Emituje białe, nieszkodliwe dla oczu światło o długościach fali 365 nm oraz 405 nm. Diody DUAL LED gwarantują szybkie utwardzenie WSZYSTKICH lakierów hybrydowych, lakierożeli, żeli hybrydowych, żeli twardych – tych posiadających fotoinicjatory UV oraz tych posiadających fotoinicjatory UV LED. Bardzo sprawne i szybkie utwardzanie - nawet w 5 sekund! - to ogromna oszczędność czasu. Urządzenie wyposażone jest w automatyczny wyłącznik, który po upływie 5, 30 lub 60 sekund wyłącza lampę. Istnieje również opcja świecenia non stop. Wbudowany sensor (czujnik) ruchu na podczerwień pozwala na ciągłą pracę bez konieczności włączania urządzenia za każdym razem - wystarczy, że klientka wsunie dłoń / stopę do środka lampy, a diody same się zaświecą. Oczywiście lampę można również włączyć w dowolnym momencie za pomocą przycisku. Zamontowany wewnątrz odblask wzmacnia działanie promieni UV, a umiejscowiony na górze wiatrak chłodzący chroni ją przed uszkodzeniami wywołanymi przez przegrzanie. Dzięki odpowiedniemu rozmieszczeniu świetlówek (brak tzw. martwej strefy) utwardza żel / hybrydę bez konieczności odpowiedniego układania dłoni. Lampa UV/UV LED 24W/48W służy do 50 000 godzin pracy i zapewnia niskie zużycie energii.

LED Light Emitting Diode to maleńkie diody o niezwykłych właściwościach:
- żywotność świetlówek aż do 50 000 godzin pracy,
- białe, nieszkodliwe dla oczu światło,
- ZERO migotania,
- ZERO drżenia światła,
- duża energooszczędność (urządzenie cechuje niski pobór mocy),
- bardzo szybki czas pracy (żel/hybryda utwardzana już w 5 sekund!),
- prostota technologiczna.

Dane techniczne urządzenia:
- moc: 24W/48W (do wyboru),
- timer: 5, 30 i 60 sekund; opcja świecenia non stop,
- pasmo światła: 365nm, 405nm,
- rodzaj diod: dual led,
- ilość diod: 30 sztuk,
- wymiary: 15 x 19 x 8,5 cm,
- waga: 800 g,
- kolor: biały.

Inne produkty z tej kategorii

 • Pozostali

  LED-owa lampa UV o niewielkich rozmiarach. Lekka, wygodna w przenoszeniu, idealna dla mobilnej stylistki. Wykonana z błyszczącego, wytrzymałego plastiku w kolorze białym. Urządzenie wyposażone jest w automatyczny wyłącznik, który po upływie 30s (1 kliknięcie) lub 45s (2 kliknięcia) wyłączy żarówki.

  199,00 zł
 • Pozostali

  Biała lampa tunelowa UV o mocy 36 Watt (4 x 9 Watt), z włącznikami z tyłu urządzenia. Posiada wysuwaną dolną półkę (dno lampy), dzięki czemu łatwo ją utrzymać w czystości i zdezynfekować po każdym kliencie. Możliwość całkowitego wyciągnięcia dna sprawia, że lampa idealna jest do utwardzania żelu na paznokciach u stóp. W zestawie 4 żarówki produkcji PRC.

  89,00 zł 129,00 zł
 • Pozostali

  Perłowo-biała lampa UV/UV LED o mocy 48W. Emituje białe, nieszkodliwe dla oczu światło o długościach fali 365nm i 405nm. Diody DUAL LED gwarantują szybkie utwardzenie WSZYSTKICH żeli i hybryd - z fotoinicjatorami UV i UV LED. Wyposażona jest w wyłącznik, który po upływie 10, 30 lub 60 sekund wyłącza lampę. Posiada zdejmowane dno oraz wbudowany czujnik ruchu.

  219,00 zł