Maseczka ochronna 4 warstwowa BFE 95% (róż) 50szt

Jednorazowa maseczka ochronna przeciwpyłowa różowa 50szt Zobacz większe

Pozostali

11415

Różowa, ochronna maseczka przeciwpyłowa, czterowarstwowa - potrójna warstwa polipropylenowa z dodatkową, czwartą warstwą filtrująca (współczynnik filtrowania BFE > 95%). Zapewnia doskonałą przepuszczalność i filtrację powietrza, nie ogranicza swobodnego oddychania. Wbudowane usztywnienie (wkładka) umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Mocowanie "za uszy" na dwie, elastyczne gumki.

Więcej szczegółów

Produkt chwilowo niedostępny, oczekujemy na dostawę.

59,00 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Parametry techniczne różowej maski ochronnej:

 • ilość warstw: 4 (3+1);
 • mocowanie: 2 elastyczne gumki;
 • usztywnienie przy nosie: tak;
 • dodatkowa filtracja: 95%;
 • kolor: różowy.

Różowe, jednorazowe maski trójwarstwowe z dodatkową, czwartą warstwą filtrującą (3+1). Potrójna warstwa polipropylenowa i czwarta warstwa filtrująca o współczynniku filtrowania BFE > 95%, zapewniają doskonałą przepuszczalność oraz filtrację powietrza, nie ograniczając swobodnego oddychania, zwiększając jego komfort. Wbudowane usztywnienie (wkładka) umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Mocowanie "za uszy" na dwie, elastyczne gumki. Maseczki nieodzowne do pracy przy manicure, pedicure, podczas stylizacji paznokci. Używane nie tylko w salonach kosmetycznych, ale również w gabinetach tatuażu i piercingu, w przemyśle spożywczym, gastronomii, medycynie, stomatologii, czy w laboratoriach badawczych.

Inne produkty z tej kategorii

 • Maseczka przeciwpyłowa z osłonką na oczy 1 szt.

  Pozostali

  Jednorazowa maseczka ochronna w błękitnym kolorze, trzywarstwowa, z gumką oraz usztywniaczem dopasowującym się do kształtu nosa, połączona z bezbarwną, nieparującą osłoną zabezpieczającą oczy przed odpryskami. Osłonka wykonana z wytrzymałego materiału, który nie zachodzi parą oraz nie zniekształca obrazu. Kolor: błękitny.

  5,00 zł
 • Maseczka z gazy 50 szt.

  Pozostali

  Niezbędna przy zabiegach parafinowych maseczka z gazy na twarz. posiada otwory na nos, usta i oczy. Wymiary: 28x28 cm. W opakowaniu znajduje się 50 maseczek.

  29,00 zł
 • Okulary z maską do ochrony twarzy + 10 x przyłbica

  Pozostali

  Lekka, mocowana na uchwycie maska do osłony twarzy. Mechanizm unoszący przyłbicę do góry pozwala na utrzymanie osłony w każdej pozycji. Maska ochronna zabezpiecza przed odpryskami podczas piłowania, nieodzowna przy frezowaniu paznokci. Zabezpiecza nie tylko oczy, ale również policzki, nos i usta.

  29,00 zł
 • Okulary zabezpieczające - przeciwpyłowe

  Pozostali

  Okulary ochronne, zabezpieczające oczy przed odpryskami podczas piłowania, nieodzowne przy frezowaniu paznokci.

  21,00 zł
 • Okulary zabezpieczające - przeciwpyłowe

  Pozostali

  Okulary ochronne, zabezpieczające oczy przed odpryskami podczas piłowania, nieodzowne przy frezowaniu paznokci.

  21,00 zł
 • Okulary ochronne nieparujące w twardym etui

  Pozostali

  Okulary zabezpieczające oczy przed pyłem i odpryskami podczas frezowania i piłowania. Solidnie wykonane, z powłoką zabezpieczającą przed zarysowaniem i zaparowaniem szkieł. W komplecie sztywne etui zamykane na zamek błyskawiczny, które dodatkowo chroni okulary przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Kompaktowy kształt pokrowca otula okulary...

  29,00 zł
 • Maseczka ochronna 4 warstwowa BFE 95% (biel) 50szt

  Pozostali

  Biała, ochronna maseczka przeciwpyłowa, czterowarstwowa - potrójna warstwa polipropylenowa z dodatkową, czwartą warstwą filtrująca (współczynnik filtrowania BFE > 95%). Zapewnia doskonałą przepuszczalność i filtrację powietrza, nie ogranicza swobodnego oddychania. Wbudowane usztywnienie (wkładka) umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy....

  59,00 zł
 • Maseczka ochronna 4 warstwowa BFE 95% (biel) 1szt

  Pozostali

  Przeciwpyłowa maska ochronna, czterowarstwowa - potrójna warstwa polipropylenowa z dodatkową, czwartą warstwą filtrująca (współczynnik filtrowania BFE > 95%). Zapewnia doskonałą przepuszczalność i filtrację powietrza, nie ogranicza swobodnego oddychania. Wbudowane usztywnienie umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Uwaga! ilość sztuk...

  2,00 zł
 • Maseczka ochronna 4 warstwowa BFE 95% (róż) 1szt

  Pozostali

  Ochronna maseczka przeciwpyłowa, czterowarstwowa - potrójna warstwa polipropylenowa z dodatkową, czwartą warstwą filtrująca (współczynnik filtrowania BFE > 95%). Zapewnia doskonałą przepuszczalność i filtrację powietrza, nie ogranicza swobodnego oddychania. Wbudowane usztywnienie umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Uwaga! ilość sztuk...

  2,00 zł
 • Maseczka ochronna 3 warstwowa (żółta) 1szt

  Pozostali

  Żółta, ochronna maseczka przeciwpyłowa, trzywarstwowa. Potrójna warstwa polipropylenowa zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność i filtrację powietrza, nie ogranicza swobodnego oddychania. Wbudowane usztywnienie (wkładka) umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Mocowanie "za uszy" na dwie, elastyczne gumki.

  2,00 zł
 • Maseczka ochronna 2 warstwowa (niebieska) 1szt

  Pozostali

  Niebieska, ochronna maseczka przeciwpyłowa, dwuwarstwowa. Podwójna warstwa polipropylenowa zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność i filtrację powietrza, nie ogranicza swobodnego oddychania. Wbudowane usztywnienie (wkładka) umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Mocowanie "za uszy" na dwie, elastyczne gumki.

  1,60 zł 2,00 zł
 • Maseczka ochronna 2 warstwowa (biała) 1szt

  Pozostali

  Biała, dwuwarstwowa, ochronna maseczka przeciwpyłowa. Podwójna warstwa polipropylenowa zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność i filtrację powietrza, nie ogranicza swobodnego oddychania. Wbudowane usztywnienie (wkładka) umożliwia dopasowanie części nosowej do twarzy. Mocowanie "za uszy" na dwie, elastyczne gumki.

  2,00 zł