Maska borowinowa na twarz i plecy 500ml

Acne maska borowinowa do zabiegów na twarz i plecy 500 ml Zobacz większe

Norel

Borowinowa maska do zabiegów na twarz i plecy z linii Acne przeznaczona jest dla cery tłustej i trądzikowej. 
Zmikronizowana borowina z dodatkiem białej glinki. Posiada doskonałe własności rozpulchniające i zmiękczające skórę przed czyszczeniem.

Więcej szczegółów

44,00 zł

Więcej informacji

Borowina bogata jest w aminokwasy, enzymy i cukry, działa oczyszczająco i odtoksyczniająco na skórę. Dzięki mechanizmowi sorpcyjno - wymiennikowemu usuwa za skóry „toksyny”, a na ich miejsce wtłacza związki aktywne rozpuszczone w wodzie. Doskonale odstresowuje skórę i chroni przed podrażnieniami. 
Składniki aktywne: aminokwasy, enzymy, kwasy huminowe, bituminy, cukry. 
Produkt przebadany dermatologicznie. Firma Norel gwarantuje wysoką jakość produktu.

Inne produkty z tej kategorii

  • Producent: Norel

    Maska z linii Detox Line w postaci gotowej do użycia zmikronizowanej borowiny, o lekko żelowej konsystencji i ziołowym zapachu rozmarynu. Idealnie się rozprowadza i łatwo zmywa. Przeznaczona do zabiegów na ciało dla skór dojrzałych, zniszczonych i odwodnionych. Borowina z Połczyna wzbogacona została o składniki aktywne, które razem nadzwyczaj efektywnie...

    88,00 zł
  • Producent: Norel

    W 100% borowina zmikronizowana z dodatkiem oleju z pestek winogron i wiesiołka z linii Detox Line. Jest maską służącą do zabiegów uzupełniających o charakterze terapeutycznym dla pacjentów ze zmianami przeciążeniowymi, zwyrodnieniami, płaską stopą, ostrogami.

    74,00 zł