Trzpień gumowy / nośnik do kapturków ściernych 16mm

Obniżka! Trzpień gumowy / nośnik do kapturków ściernych 16mm Zobacz większe

Elarto

0345

Trzpień gumowy tzw. nośnik gumowy o średnicy 16 mm. Służy do mocowania kapturków ściernych (o tej samej średnicy) przeznaczonych do zabiegów podologicznych, pielęgnacyjnego i leczniczego pedicure. Średnica metalowego trzpienia mocującego, który wsuwamy w zacisk rączki od frezarki (mikrosilnika) to 2,35 mm, czyli standard na rynku UE.

Więcej szczegółów

19,00 zł 29,00 zł -10,00 zł.

1 x
Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Gumowy trzpień (tzw. nośnik gumowy) o średnicy 16 mm. Średnica metalowego trzpienia mocującego, który wsuwamy w zacisk rączki od frezarki (mikrosilnika) to 2,35 mm, czyli standard na rynku UE. Nośnik gumowy służy do mocowania kapturków ściernych o średnicy 16 mm przeznaczonych do zabiegów podologicznych, pielęgnacyjnego i leczniczego pedicure.

Inne produkty z tej kategorii

  • Trzpień gumowy / nośnik do kapturków ściernych 7mm

    Elarto

    Trzpień gumowy tzw. nośnik gumowy o średnicy 7 mm. Służy do mocowania kapturków ściernych (o tej samej średnicy) przeznaczonych do zabiegów podologicznych, pielęgnacyjnego i leczniczego pedicure oraz manicure. Średnica metalowego trzpienia mocującego, który wsuwamy w zacisk rączki od frezarki (mikrosilnika) to 2,35 mm, czyli standard na rynku UE.

    19,00 zł