Lista produktów producenta: ElartoJest 565 produktów.

Polska firma Elarto powstała w 2004 r. Nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, wykorzystuje nowoczesne technologie. Swoim klientom zapewnia dostęp do wszelkich nowinek rynkowych, technik i trendów. Wdraża wiele autorskich i niepowtarzalnych pomysłów.

 • Nowość
  Promocja

  Producent: Elarto

  Kup 3 x lakier hybrydowy Lacogel 7 ml z kolekcji Candy Nails oraz płyn do usuwania hybryd z gliceryną 150 ml, a 10 klipsów do zdejmowania hybryd dostaniesz GRATIS! Wybierz swoje ulubione kolory GelPolish z kolekcji Candy Nails: 425, 456, 471, 474, 481, 485. Wybrane numery podaj w polu uwag.

  102,00 zł 118,00 zł
 • Nowość
  Promocja

  Producent: Elarto

  Kup 3 x żel hybrydowy GelPolish 7 ml z kolekcji Candy Nails oraz oliwkę do skórek o zapachu frezji 15 ml, a metalową szpatułkę do mieszania żeli i hybryd otrzymasz GRATIS! Wybierz swoje ulubione kolory GelPolish z kolekcji Candy Nails: 708, 723, 724, 725, 726, 729. Wybrane numery podaj w polu uwag.

  99,00 zł 113,99 zł
 • Nowość
  Promocja

  Producent: Elarto

  Kup 5 x żel twardy Extreme Color 5 g z kolekcji Candy Nails oraz oliwkę do skórek o zapachu ananasa 15 ml, a metalową szpatułkę do mieszania żeli i hybryd dostaniesz GRATIS!Wybierz swoje ulubione kolory Extreme Color z kolekcji Candy Nails: 201, 202, 203, 217, 219, 220. Wybrane numery podaj w polu uwag.

  106,50 zł 121,49 zł
 • Producent: Elarto

  Matowy lakier podkładowy przedłużający trwałość lakieru do paznokci. Zapobiega przebarwieniom naturalnych i przedłużonych paznokci. Idealny do stosowania również przed zdobieniami techniką AirBrush. Baza w kolorze mlecznym. Wygodna aplikacja - butelka z pędzelkiem.

  14,00 zł
 • Producent: Elarto

  Elegancki i bardzo funkcjonalny bloczek z kartkami do zapisywania wizyt klienta, z miejscem do samodzielnego uzupełnienia aż na trzy kolejne wizyty. Bloczek z kartkami zdobionymi w kwiatowy wzór (nie zasłaniający miejsca na zapisy), wielkości wizytówki, które z łatwością można schować do portfela. Kartki sztywne, z miejscem na wpisanie daty, godziny oraz...

  5,00 zł
 • Promocja

  Producent: Elarto

  Biała, uniwersalna polerka w formie bloczku o gradacji 160 grit. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci lub manicure hybrydowego. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku przed nałożeniem żelu nabłyszczającego.

  już od 1,39 zł 2,99 zł
 • Producent: Elarto

  Polerka w formie bloczku, o gradacji 160, w białym kolorze, z firmowym logo elarto. Bardzo uniwersalna w użyciu. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci lub manicure hybrydowego. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku...

  już od 2,54 zł
 • Producent: Elarto

  Uniwersalna polerka w formie bloczku, w kolorze białym, z firmowym logo elarto, o gradacji 200. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci lub manicure hybrydowego. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku przed nałożeniem...

  już od 2,54 zł
 • Producent: Elarto

  Uniwersalna polerka w formie bloczku, w kolorze fioletowym, z firmowym logo elarto, o gradacji 200. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci lub manicure hybrydowego. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku przed...

  już od 2,54 zł
 • Producent: Elarto

  Uniwersalna polerka w formie bloczku, w kolorze złotym. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku przed nałożeniem żelu nabłyszczającego.

  już od 2,54 zł
 • Promocja

  Producent: Elarto

  Cążki do wycinania skórek o klasycznym kształcie i długości ostrza 4 mm. Model A410 wykonany jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Cążki posiadają podwójną sprężynę. Wysoka jakość i staranność wykonania zapewnia długie i wygodne użytkowanie.

  39,00 zł 50,00 zł
 • Promocja

  Producent: Elarto

  Cążki do wycinania skórek o klasycznym kształcie i długości ostrza 4 mm. Model A412 wykonany jest z wysokiej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej. Cążki posiadają podwójną sprężynę. Wysoka jakość i staranność wykonania zapewnia długie i wygodne użytkowanie.

  39,00 zł 50,00 zł
 • strona z 48