Sól ziołowa do kąpieli stóp Bukiet polnych ziół 1400g

Pedicare sól do kąpieli Bukiet polnych ziół 1400g Zobacz większe

Pedicare

Sól Bukiet Polnych Ziół od Pedicare to świeżość, relaks i ulga dla zmęczonych stóp. Delikatnie chłodzi, przynosi natychmiastową ulgę. Idealnie zharmonizowane aromaty i wyciągi ze specjalnie dobranych ziół działają odświeżająco, pobudzająco na organizm. Działa antyseptycznie. Zawiera minerały, wyciągi z szałwii lekarskiej, krwawnika, aktywne składniki przeciwgrzybicze. Ma delikatnie ziołowy zapach.

Więcej szczegółów

32,90 zł

Przy zakupie większej ilości rabaty cenowe:

6 x = x 29,61 zł

Więcej informacji

Sól o delikatnym, ziołowym zapachu. Relaksuje, delikatnie chłodzi, przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym stopom. Idealnie zharmonizowane aromaty i wyciągi ze specjalnie dobranych ziół działają odświeżająco i pobudzająco na organizm. Sól zawiera minerały, wyciągi z szałwii lekarskiej i krwawnika oraz aktywne składniki przeciwgrzybicze. Działa antyseptycznie.
Sól "Bukiet polnych ziół" to prawdziwa kąpiel dla zmysłów. Ziarna soli powoli uwalniają aromat, który roznosi się po całym Salonie. Delikatny zapach pozostaje również na skórze. Sól usuwa zmęczenie i napięcie całego dnia. "Bukiet polnych ziół" to świeżość, relaks i ulga dla zmęczonych stóp!

Stosowanie: 20 g soli (łyżka stołowa) rozpuścić w 4 litrach ciepłej wody. Moczyć stopy przez około 10 minut.

Inne produkty z tej kategorii

  • Pedicare

    Sól Morskie Specjały od Pedicare to świeżość, relaks i głębokie nawilżenie. Kompozycja zapachowa śródziemnomorskiej roślinności połączona z orzeźwiającą nutą cytrusów relaksuje, przywraca dobre samopoczucie, działa energetyzująco. Sól została stworzona tak, aby pozostawiać na skórze lekki, czysty zapach. Pozytywnie wpływa na stan skóry, doskonale nawilża,...

    już od 29,61 zł