Zmywacz bezacetonowy do lakieru Nail Polish Remover 1000ml

Zmywacz bezacetonowy do lakieru Nail Polish Remover 1000ml Zobacz większe

Elarto

Zmywacz do paznokci pozbawiony acetonu. Nie wysusza paznokci i nie powoduje odbarwień. Przyjemny zapach zielonej herbaty redukuje nieprzyjemną woń zmywacza. Doskonale rozpuszcza lakiery do paznokci, nawet z brokatem oraz różnego rodzaju utwardzacze top coat.

Więcej szczegółów

29,90 zł

Przy zakupie większej ilości rabaty cenowe:

3 x = x 28,40 zł
6 x = x 25,41 zł

Więcej informacji

Niezwykle skuteczny zmywacz do paznokci nie zawierający acetonu. Szybko usuwa lakier, również brokatowy. Bez problemu rozpuszcza każdy rodzaj utwardzacza do paznokci - nawet ten, który można suszyć w lampie UV. Płyn stosowany zarówno do usuwania lakieru z paznokci naturalnych oraz sztucznych. Nie powoduje odbarwień i nie pozostawia smug. Nie wysusza naturalnej płytki, ani skórek wokół paznokcia. Posiada miły, łagodny zapach zielonej herbaty, który niweluje drażniący zapach zmywacza.
W naszej hurtowni dostępne są również inne pojemności zmywacza bezacetonowego do lakieru.

Inne produkty z tej kategorii

 • Producent: Elarto

  Bezacetonowy zmywacz do lakieru, delikatny dla paznokci. Doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi lakierami i utwardzaczami. Idealny do stosowania na naturalnej płytce paznokci oraz na sztucznych paznokciach. Zmywacz wzbogacony o przyjemny zapach zielonej herbaty.

  19,00 zł
 • Producent: Elarto

  Zmywacz do paznokci pozbawiony acetonu. Nie wysusza paznokci i nie powoduje odbarwień. Przyjemny zapach zielonej herbaty redukuje nieprzyjemną woń zmywacza. Doskonale rozpuszcza lakiery do paznokci, nawet z brokatem oraz z utwardzaczami, nawet tymi suszonymi w lampie UV.

  9,00 zł
 • Producent: Pozostali

  Korektor w pisaku. Piórko z łatwością pozwoli skorygować drobne niedociągnięcia podczas malowania lakierem. W komplecie trzy wymienne końcówki. Przed użyciem końcówkę zamoczyć w zmywaczu do lakieru.

  9,90 zł
 • Producent: Elarto

  Zrób zakupy za min. 350 zł a w prezencie otrzymasz aż 3 płyny Elarto! - zmywacz bezacetonowy Nail Polish Remover 150 ml, - płyn odtłuszczający Cleaner&Prep 150 ml, - płyn do rozpuszczania hybryd z gliceryną Hybrid Remover with Glycerin 150 ml,W naszej hurtowni kosmetycznej dostępne są również większe pojemności w/w płynów.

  39,00 zł