Orange Stem Cells maska algowa z komórkami macierzystymi 250g

Orange Stem Cells maska algowa z komórkami macierzystymi 250g Zobacz większe

Dla cery dojrzałej wymagającej specjalnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej.
Unikalny preparat z roślinnymi komórkami macierzystymi CITRUSTEM otrzymywanych z pomarańczy, bogatych w aminokwasy, oligosacharydy, peptydy i proteiny. CITRUSTEM dogłębnie regeneruje i odbudowuje komórki skóry poprzez wzrost syntezy kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Dla cery dojrzałej wymagającej specjalnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej.
Unikalny preparat z roślinnymi komórkami macierzystymi CITRUSTEM otrzymywanych z pomarańczy, bogatych w aminokwasy, oligosacharydy, peptydy i proteiny. CITRUSTEM dogłębnie regeneruje i odbudowuje komórki skóry poprzez wzrost syntezy kolagenu, kwasu hialuronowego oraz elastyny odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej struktury skóry. W połączeniu z koenzymem Q10 i kolagenem sprawia, że skóra odzyskuje jedwabisty dotyk, młodzieńczą świeżość i blask. Wygląda na odnowioną, zmarszczki są zredukowane, poprawia się jej ogólna kondycja.
Stosowanie: do ok. 15 g maski dodać ok. 40 ml wody mineralnej niegazowanej, energicznie mieszając doprowadzić do gęstej konsystencji. Nałożyć szpatułką na skórę twarzy,szyi i dekoltu, pozostawić na 15-20 in. Po zastygnięciu usunąć maskę przez ściągnięcie w całości, ewentualnie pozostałości zmyć tonikiem.
Produkt przebadany dermatologicznie. Nie testowany na zwierzętach.