Antyperspirant do stóp i pach syNeo 5 Deo 30ml

Antyperspirant do stóp i pach syNeo 5 Deo 30ml Zobacz większe

Antyperspirant syNeo 5 Deo dla skóry kobiet i mężczyzn o szczególnie mocnej aktywacji gruczołów potnych, stosowany we wszystkich miejscach ciała, gdzie występuje podwyższone tworzenie potu - w szczególności pod pachami i na stopach. Przeznaczony również dla osób cierpiących na egzemę, neurodermit, mających skłonność do alergii skórnych. Zawiera chlorek glinu, hydrat chlorku glinu, triclosan.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

Więcej informacji

Antyperspirant zapobiegający nadmiernemu poceniu do stóp i pach syNeo 5 Deo idealny jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn (produkt unisex). Nie zawiera perfum. Preparat syNeo 5 Deo przeznaczony jest dla skóry o szczególnie mocnej aktywacji gruczołów potnych. Idealny dla osób, u których nadmierne pocenie się wzmacnia i odczuwane jest jako nieprzyjemne. Może być stosowany przez osoby cierpiące na egzemę oraz neurodermit, osoby mające skłonność do alergii skórnych. Antyperspirant syNeo 5 Deo może być stosowany we wszystkich miejscach ciała, gdzie występuje podwyższone tworzenie potu, a w szczególności pod pachami oraz na stopach. Skutecznie działa aż przez 5 dni od zastosowania (w zależności od rodzaju skóry). Zawiera chlorek glinu, hydrat chlorku glinu oraz triclosan. Substancje aktywne obkurczają ujścia gruczołów potowych, co ogranicza wydzielanie potu na zewnątrz. Triclosan zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu poprzez ograniczenie rozmnażania się bakterii. Przy swoim silnym działaniu syNeo 5 Deo jest bardzo delikatny dla skóry.

Stosowanie: umyć i dobrze wysuszyć pachy i/lub stopy, spryskać 3 - 4-krotnie syNeo 5 Deo, wetrzeć ręką lub pozostawić do całkowitego wchłonięcia (ubranie zakładać dopiero po wyschnięciu). Antyperspirant najlepiej działa przez noc, zaleca się więc wykonanie powyższych czynności przed pójściem spać. Następnego ranka normalnie się umyć / wziąć prysznic.

Uwaga!
Ponownie zastosować syNeo 5 Deo można dopiero po ustaniu jego działania.
Bardzo delikatna skóra, przy pierwszym zastosowaniu, może reagować lekkim pieczeniem i zaczerwienieniem, które bardzo szybko ustępuje.
Nie należy używać syNeo 5 Deo w ciągu dwóch dni po depilacji.
Po goleniu pach należy odczekać minimum 6 godzin przed aplikacją preparatu.
Nie stosować syNeo 5 Deo w jednym miejscu łącznie z innymi dezodorantami.
Nie należy pryskać w stronę oczu i śluzówek oraz wdychać spray’u.