Świeca sojowa perfumowana Luxury Candle Sweet Dream

Elarto SPA

18869

Wolność, lekkość i kobiecość...
Naturalna świeca Sweet Dream Luxury Candle o delikatnej, eleganckiej kompozycji zapachowej, otula aromatem białych kwiatów. Oprócz palenia, stosowana w celach kosmetycznych np. jako aromaterapeutyczny olej do masażu, SOS dla przesuszonej skóry. Wykonana w 100% z niemodyfikowanego wosku sojowego, w trakcie spalania wytwarza 90% mniej sadzy niż świece parafinowe.

Więcej szczegółów

pokaż cenę

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Perfumowana świeca sojowa Sweet Dream z linii Luxury Candle o delikatnej, eleganckiej kompozycji zapachowej. Wykonana ręcznie w 100% z niemodyfikowanego wosku sojowego (non GMO), wolnego od pestycydów, herbicydów i toksyn, uzyskiwanego z nasion soi. Wosk sojowy jest produktem naturalnym. Świeca jest nietoksyczna i bezpieczna dla zdrowia, a w trakcie spalania wytwarza 90% mniej sadzy niż świece parafinowe. Jest nieszkodliwa dla alergików oraz może być palona w obecności dzieci i zwierząt domowych. Nie jest testowana na zwierzętach. Jest produktem naturalnym, eco i biodegradowalnym. Może mieć kontakt ze skórą - w dodatku z dużym pożytkiem dla niej :) Kolor wosku sojowego zastosowanego w świecy jest naturalny i nie posiada żadnych barwników syntetycznych. Luxury Candle Sweet Dream otula naparem białych róż, a echa cytrusów dodają całości iskier i charakteru. Zapach lekki, delikatny i świeży, idealny dla kreatywnych, pewnych siebie indywidualistek. Symbol romantycznej i swobodnej elegancji. Kobiecy, bardzo świeży aromat białych kwiatów, połączony z nieco kwaśnym zapachem cytrusów. Dzięki akordom magnolii i gardenii, kompozycja niezwykle lekka i delikatna. Już pierwsze nuty zapachowe sprawiają, że wyróżnia ją świeżość. Początkowa dominacja, nie do końca dojrzałej i pozbawionej słodyczy, cytryny z bergamotką, nadaje kompozycji ciekawą konstrukcję. Następnie pojawia się kwiat bawełny, który prowadzi do finiszu, gdzie spotykamy to co najważniejsze - różę. Wolność, lekkość i kobiecość - pierwsze skojarzenia, jakie przywołuje zapach świecy Sweet Dream Luxury Candle.

Naturalna świeca sojowa Sweet Dream, oprócz typowego palenia, ma także wiele innych zastosowań np. jako produkt używany w celach kosmetycznych. Możesz użyć jej jako:

  1. aromaterapeutyczny olejek do masażu, najlepiej po roztopieniu - poczuj się jak w SPA;
  2. perfumy w kremie - bezpośrednio wsmarowany w skórę wosk w połączeniu z naszym pH skóry, daje zaskakujący efekt. Plusem jest fakt, że w wosku nie występuje alkohol - tak jak w typowych perfumach;
  3. SOS dla przesuszonej skóry, czyli pielęgnację przesuszonych partii skóry np. łokci, kolan, pięt - daje genialny efekt;
  4. dodatek do kąpieli - naturalny wosk sojowy w kontakcie z ciepłą wodą przyjmie formę płynnego olejku. Już jego niewielka ilość sprawi, że skóra będzie ładnie nawilżona, natłuszczona i pachnąca. To super pomysł na szybką i skuteczną pielęgnację ciała;
  5. elegancki i praktyczny prezent dla ukochanej osoby, podany w ślicznym kartoniku;
  6. piękny i pachnący dodatek do wystroju wszelkich pomieszczeń, gabinetów, salonów, biur, poczekalni, urzędów, recepcji czy butików. Świeczka cieszy nie tylko oko, ale również przyciąga roznoszącym się wkoło, cudownym aromatem.

Łączny czas palenia świecy: do 40 godzin. Bez obaw, krople olejku zapachowego powstałe na powierzchni świecy w wyniku reakcji wosku z esencją zapachową, są zjawiskiem naturalnym :)

Inne produkty z tej kategorii