Rzęsy kaszmirowe czarne Mink Cashmere Lashes C 8-15x0,04

Secret Lashes

12410

Ekskluzywne, kaszmirowe rzęsy Mink Cashmere Lashes w czarnym kolorze, o długościach od 8 do 15 mm, grubości 0,04 mm (ultra cienkie) i skręcie C. Wyróżniają się wyjątkową miękkością, elastycznością, lekkością, zgrabnym profilem i pięknym połyskiem. Kaszmir, z którego zostały stworzone zapewnia im wyjątkową puszystość. Idealne do metody objętościowej Volume Russian Style 2D-8D oraz metod 2:1 i 3:1.

Więcej szczegółów

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

79,00 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł
SkrętC
DługośćMix
Grubość0,04mm

Więcej informacji

Mink Cashmere Lashes C 8-15x0,04 to rzęsy:
- wykonanie z włókien kaszmiru, w kasetce;
- ultra cienkie (0,04 mm);
- czarne o skręcie C;
- ułożone na 12 paskach, o długościach od 8mm do 15mm (1x8mm, 1x9mm, 2x10mm, 2x11mm, 2x12mm, 2x13mm, 1x14mm, 1x15mm);
- idealne do metody objętościowej Volume Russian Style 2D-8D oraz 2:1 i 3:1.

Kaszmirowe rzęsy Mink Cashmere Lashes w czarnym kolorze, o długościach od 8 do15 mm, grubości 0,04 mm (ultra cienkie) i skręcie C. Ekskluzywne, bardzo miękkie, lekkie, sprężyste, odporne na odkształcenia, o pięknym połysku. Dają możliwość maksymalnego zagęszczenia bez obciążenia rzęs naturalnych. Idealne do metody objętościowej Volume Russian Style 2D-8D oraz przedłużania rzęs metodą 2:1 i 3:1. Gwarantują hollywoodzki efekt 3d przedłużanych rzęs.

Linia ekskluzywnych rzęs kaszmirowych od firmy Secret Lashes zaprojektowanych specjalnie na potrzeby najbardziej wymagających klientek. Wyróżniają się wyjątkową miękkością, elastycznością, zgrabnym profilem i pięknym połyskiem. Są to jedne z najlżejszych rzęs. Zapewniają bezpieczne aplikacje objętościowe na oczach klientek. Kaszmir, z którego zostały stworzone rzęsy (materiał, nie nazwa producenta) charakteryzuje się bardzo cienkimi włóknami (16-18 mikrometrów), co zapewnia rzęsie wyjątkową puszystość. Dzięki ich unikalnej budowie dają one nieograniczone możliwości w stylizacjach rosyjskich słynących z najlżejszych i jednocześnie najbardziej widowiskowych wachlarzy. Doskonale nadają się również do stylizacji Hyper Volume (maksymalne zagęszczenie).

Przedłużanie rzęs metodami 2D-8D to sposób by za pomocą innowacyjnych technik wolumetrycznych osiągnąć efekt gęstych i długich rzęs. We wszystkich metodach objętościowych przedłużania rzęs, efekt zagęszczenia uzyskiwany jest poprzez liczbę doklejanych rzęs. Przedłużanie rzęs metodami wolumetrycznymi 2D-8D to nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metod objętościowych, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Z uwagi na komfort noszenia i pożądany przez klientki efekt rzęs 3d, najkorzystniejsze jest doklejanie wachlarzyka cienkich rzęs 0,03 mm. Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.