Klipsy do usuwania hybryd Nail Clip 10szt

Elarto

Plastikowe, biało-różowe klipsy wielokrotnego użytku do zdejmowania manicure hybrydowego, z firmowym logo. Wysoka jakość zapewnia długie i komfortowe użytkowanie - klipsy nie rozpuszczają się podczas kontaktu z płynami na bazie acetonu, acetonem oraz bezacetonowymi zmywaczami do lakieru. Wygodne w użyciu - ich budowa pozwala na równomierne dociśnięcie wacika nasączonego płynem do płytki paznokcia.

Więcej szczegółów

16,00 zł

Więcej informacji

Biało-różowe klipsy z firmowym logo elarto do zdejmowania manicure hybrydowego, lakierów i żeli hybrydowych oraz żeli miękkich typu Soak Off. Plastikowe, wygodne w użyciu, wielokrotnego użytku. Wysoka jakość materiałów, z którego zostały wykonane zapewnia długie i komfortowe użytkowanie - klipsy nie tracą swoich właściwości oraz nie rozpuszczają się podczas kontaktu z płynami na bazie acetonu, acetonem oraz bezacetonowymi zmywaczami do lakieru. Budowa klipsów pozwala na równomierne dociśnięcie wacika nasączonego np. płynem do usuwania hybryd Hybrid Remover with Glycerin do płytki paznokcia.

Stosowanie: wacik nasączony np. płynem do usuwania hybryd Hybrid Remover with Glycerin nałożyć na płytkę, założyć klips, odczekać kilka minut i gotowe! Klipsy należy docisnąć, aby dobrze przylegały do paznokcia.

Inne produkty z tej kategorii