Frez polerujący szary / gumka polerska 9628 065

Frez polerujący szary / gumka polerska 9628 065 Zobacz większe

Busch

Frez polerujący szary 9628 065 (tzw. gumka polerska) w kształcie stożka z zaokrąglonym czubkiem. Wykonany ze specjalnego tworzywa gumowego z domieszką antracytu. Idealny do obróbki wstępnej (krok 1). Stosowany do matowienia naturalnej płytki, do wyrównywania żelu oraz akrylu przed nałożeniem nabłyszczacza. Średnica metalowego trzpienia mocującego to 2,35 mm. Średnica części roboczej to 6,5 mm.

Więcej szczegółów

16,00 zł

Więcej informacji

Frez Busch 9628 065 to frez polerujący w szarym kolorze (tzw. gumka polerska krok 1), w kształcie stożka z zaokrąglonym czubkiem. Wykonany jest ze specjalnego tworzywa gumowego z domieszką antracytu. Ta delikatna polerka idealna jest do obróbki wstępnej. Frez stosowany jest do matowienia i wyrównywania naturalnej płytki paznokcia, do szlifowania i wyrównywania masy żelowej oraz akrylowej przed nałożeniem nabłyszczacza. Średnica metalowego trzpienia mocującego, który wsuwamy w zacisk rączki od frezarki (mikrosilnika) to 2,35 mm, czyli standard na rynku UE. Średnica części roboczej to 6,5 mm. Maksymalna dozwolona prędkość (obroty) to 15 000 min-1.

Frezy do paznokci niemieckiej firmy Busch to wysokiej jakości narzędzia rotacyjne dla specjalistów leczniczej pielęgnacji stóp i podologii, zakwalifikowane jako bezpieczne produkty medyczne. Cechuje je trwałość, precyzja wykonania oraz wysoka jakość materiału. Firma Busch uzyskała europejskie certyfikaty jakości ISO.

Inne produkty z tej kategorii