Darsonval

Darsonval Zobacz większe

Pozostali

zam

Urządzenie wytwarza prądy d’Arsonvala, które znajdują szerokie zastosowanie w kosmetyce oraz działają terapeutycznie. Wykazują właściwości powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne, ich użycie polecane jest np. po zabiegu oczyszczania skóry.

Więcej szczegółów

Produkt archiwalny - aktualnie niedostępny w ofercie

469,00 zł

Do darmowej wysyłki zostało
300,00 zł

Więcej informacji

Urządzenie wytwarza prądy d’Arsonvala, które znajdują szerokie zastosowanie w kosmetyce oraz działają terapeutycznie. Wykazują właściwości powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne, ich użycie polecane jest np. po zabiegu oczyszczania skóry. Ładunki elektryczne powodują również rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry oraz zwiększają absorpcję substancji leczniczych zawartych w preparatach kosmetycznych. Ponadto uelastycznia skórę, likwiduje zaczerwienienia. Ułatwia oddychanie przy przeziębieniach, obkurczając śluzówkę. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Zestaw zawiera 4 elektrody szklane (peloty) w różnym kształcie. Kolor: biały.
Wymiary urządzenia: 36 x 28 x 15 cm. Waga: 3,5 kg.

Uwaga! Dokładamy wszelkich starań, aby realizować przesyłki sprawnie i szybko. Zazwyczaj, w przypadku towarów dostępnych na specjalne zamówienie, czas ich realizacji nie przekracza 2-7 dni roboczych. Czasem jednak, z przyczyn niezależnych od nas, czas oczekiwania może się wydłużyć. Z tego względu, do 48 h od złożenia zamówienia, poinformujemy o planowanym czasie realizacji przesyłki.