Sól morska do kąpieli stóp Morskie specjały 1400g

Pedicare sól do kąpieli Morskie specjały 1400g Zobacz większe

Pedicare

Sól Morskie Specjały od Pedicare to świeżość, relaks i głębokie nawilżenie. Kompozycja zapachowa śródziemnomorskiej roślinności połączona z orzeźwiającą nutą cytrusów relaksuje, przywraca dobre samopoczucie, działa energetyzująco. Sól została stworzona tak, aby pozostawiać na skórze lekki, czysty zapach. Pozytywnie wpływa na stan skóry, doskonale nawilża, przywraca gładkość, miękkość, delikatność.

Więcej szczegółów

32,90 zł

Przy zakupie większej ilości rabaty cenowe:

6 x = x 29,61 zł

Więcej informacji

Kompozycja zapachowa śródziemnomorskiej roślinności połączona z orzeźwiającą nutą cytrusów. Relaksuje, przywraca dobre samopoczucie, działa energetyzująco przywracając siły witalne. Sól charakteryzuje się wyjątkową świeżością. Ta ciekawa kompozycja zapachowa została stworzona tak, aby pozostawiać na skórze lekki, czysty zapach. Dzięki swojej recepturze kąpiel z użyciem soli pozytywnie wpływa na stan skóry, doskonale ją nawilża i przywraca aksamitną gładkość, miękkość i delikatność.
Sól "Morskie specjały" to prawdziwa kąpiel dla zmysłów. Ziarna powoli uwalniają aromat, który roznosi się po całym Salonie niczym rześki powiew morskiej bryzy. Delikatny zapach pozostaje również na skórze. Polecana jest dla osób zmęczonych i zestresowanych. "Morskie specjały" to świeżość, relaks i głębokie nawilżenie.

Stosowanie: 20 g soli (łyżka stołowa) rozpuścić w 4 litrach ciepłej wody. Moczyć stopy przez około 10 minut.

Inne produkty z tej kategorii

  • Pedicare

    Sól Bukiet Polnych Ziół od Pedicare to świeżość, relaks i ulga dla zmęczonych stóp. Delikatnie chłodzi, przynosi natychmiastową ulgę. Idealnie zharmonizowane aromaty i wyciągi ze specjalnie dobranych ziół działają odświeżająco, pobudzająco na organizm. Działa antyseptycznie. Zawiera minerały, wyciągi z szałwii lekarskiej, krwawnika, aktywne składniki...

    już od 29,61 zł