Tag Archives: bielenda

Pokaz szkoleniowy z Bielendy

bielenda szkolenie cover

W kwietniu odbyło się pierwsze, z kilku zaplanowanych, szkoleń pokazowych. Tym razem gościliśmy u siebie Bielendę. Pani Amelia, szkoleniowiec Bielendy, zaprezentowała nowy zabieg „Sensitive Skin” oraz pokazała jak łączyć go z mezoterapią mikroigłową.
„Sensitive Skin” to zabieg kojąco-łagodzący z zastosowaniem kwasu laktobionowego, przeznaczony do cer wrażliwych, naczynkowych, z trądzikiem różowatym. Łagodzi i koi podrażnienia, poprawia koloryt skóry, zmniejsza widoczność naczynek oraz likwiduje uczucie dyskomfortu. Dzięki zastosowaniu dodatkowo urządzenia do mezoterapii Derma Stamp Pen My-M możemy wzmocnić efekty zabiegu.
Uczestniczki mogły poćwiczyć pracę na urządzeniu do mezoterapii mikroigłowej oraz same przekonać się o efektywności zabiegu ;-)

Wszystkie produkty potrzebne do nowego zabiegu znajdziecie klikając w link poniżej:

https://elarto.pl/zestawy-i-pakiety/15149-bielenda-zestaw-sensitive-skin-do-zabiegu-z-kwasem-laktobionowym.html

 


Galeria z pokazu szkoleniowego Bielendy:

Pokaz szkoleniowy Bielenda

bielenda_baner

W poniedziałek, 04 maja gościła u nas Pani Justyna Dziura, szkoleniowiec z firmy Bielenda. Obecne na szkoleniu Panie mogły zapoznać się z nowościami, które Bielenda ma w swojej ofercie. Pani Justyna opowiedziała o nowych zabiegach a także nowej linii po depilacji. Uczestniczki mogły na własnej skórze poczuć dobrotliwe działanie maski na dłonie „zimna parafina”, a Pani Kasia dodatkowo mogła sprawdzić działanie nowych produktów do twarzy.

Jak zawsze było miło i sympatycznie. Wszystkim Paniom obecnym na szkoleniu bardzo dziękujemy za przybycie. :-)


Galeria z pokazu szkoleniowego firmy Bielenda: