Tag Archives: ślub

Zdobienia ślubne – warsztaty

zdobienia ślubne cover

Tegoroczną edycję warsztatów ze zdobień rozpoczęliśmy od zdobień ślubnych. Sezon weselno-ślubny zbliża się wielkimi krokami, dlatego więc Panie ochoczo przystąpiły do nauki tak, aby żadna panna młoda nie była w stanie ich zaskoczyć swoimi wymaganiami co do ślubnej stylizacji ;-)
W pełnym skupieniu i z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w naszych warsztatach. Wszystko skrupulatnie notowały a każdą przedstawianą stylizację utrwalały na zdjęciach w swych telefonach ;-)
Ochoczo także wzięły się do pracy gdy rozpoczęła się część praktyczna.
Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i już zapraszamy na kolejne szkolenia.

 


Galeria z warsztatów ze zdobień ślubnych:

Makijaż z kuracją kosmetyczną

makijaż z kuracją kosmetyczną

Makijaż ukazuje nie tylko piękno twarzy, ale również styl i charakter osoby. Warto zatem oddać się w dobre ręce, by ukazać to, co w urodzie piękne i interesujące. Wykonując makijaż słuchamy sugestii naszych klientek i własnej intuicji, by dzieło końcowe było wyrazem naszego profesjonalizmu i piękna ukazanego odpowiednim makijażem. Nadanie spojrzeniu odpowiedniego wyrazu, dobór odpowiednich podkładów, róży, pomadek jest nie lada sztuką. Prowadzimy w tym celu fachowe doradztwo w zakresie doboru makijażu dla potrzeb codziennych, jak i na szczególne uroczystości. Istnieje możliwość wykonania makijażu próbnego. Pomagamy również w doborze kosmetyków w zależności od potrzeb skóry oraz typu urody. Zapraszamy na indywidualne konsultacje – dwugodzinne „lekcje makijażu”.

Polecamy makijaże:

Dzienny

Idealny na spotkania biznesowe, gdy szczególnie zależy na dobrym, pierwszym wrażeniu. Twarz wygląda świeżo i naturalnie.

Ślubny

Każda Panna Młoda pragnie w dniu ślubu wyglądać pięknie i wyjątkowo. Wszystkie szczegóły są wtedy ważne: piękna suknia, kwiaty, fryzura, zadbana twarz, dłonie. Dopełnieniem jest makijaż, który wydobywa najlepsze atuty Panny Młodej. Ma on cechy makijażu fotograficznego połączonego z makijażem osobowości.

Wieczorowy

Oryginalna stylizacja dopasowana do kreacji oraz fryzury. Na party, bankiet, wesele, przyjęcie. Z pewnością taki makijaż odmieni oblicze, nada tajemniczości. Jego zaletą jest dowolność wykonania, uzależniona jedynie od stylu imprezy lub indywidualnych pomysłów i preferencji kobiety.

Studniówkowy

Jest dostosowany do młodzieńczego typu urody. Upiększa, a nie szpeci. Szczególnie rozprawia się ze zmianami potrądzikowymi. Jest mocniejszy niż makijaż na dzień. Szczególnie modne jest podkreślanie oka typu „smoky eye” (przydymione oko).

Fantazyjny

Charakteryzuje się wykorzystaniem niekonwencjonalnych rozwiązań, użyciem zaskakujących zestawień barw, brokatów, błysków oraz dodatkowych elementów przestrzennych takich jak pióra, koronki, kwiaty itp. Tą formę makijażu można określić „małym dziełem sztuki na twarzy”.

Fotograficzny

Różni się od zwykłego makijażu. Wymaga spójności i porozumienia między wszystkimi osobami pracującymi przy realizacji danej sesji. Makijaż fotograficzny musi uwzględniać zamierzenia fotografa, projekt, a także światło oraz technikę, jakich fotograf będzie używał.

Dla mężczyzn

Oparty na neutralnych barwach, z zastosowaniem minimalnej ilości kosmetyków tak, aby efekt był jak najbardziej naturalny. Pozwala zatuszować niedoskonałości cery np. zmiany trądzikowe, przebarwienia, podrażnienia po goleniu, cienie pod oczami. Niweluje błyszczenie się skóry, co szczególnie przeszkadza podczas sesji zdjęciowej lub w dniu ślubu.

Dla dzieci

Niezwykłe stylizacje rodem z baśni. Wykonywane na bale karnawałowe oraz przedstawienia szkolne. Twoje dziecko w 30 minut stanie się kotkiem, myszką, księżniczką, piratem, Draculą lub inną wymarzoną postacią. Ciało ozdobimy lśniącą brokatową aplikacją lub zmywalnym tatuażem.

Dzięki zastosowaniu sprawdzonej jakości kosmetyków: Stage Line Professional Make Up, Kryolan, Karaja dajemy gwarancję, że makijaż utrzyma się na twarzy do 24 godzin.

 

makijaż

 

stage line professional Hiszpańska marka Stage Line Professional Make Up to szeroka linia profesjonalnych kosmetyków kolorowych wzbogacona o pochodzące z tej samej linii, wysokiej jakości kosmetyki pielęgnacyjne Stage Line Professional Care. Stworzone z wykorzystaniem zmikronizowanych pigmentów oraz naturalnych składników aktywnych produkty zapewniają skórze komfort, odżywienie i wspaniały wygląd przez wiele godzin.

 

karajaWłoska marka Karaja to ponad 20 lat doświadczenia, fantazji i entuzjastycznego impulsu w poszukiwaniu przedziwnych i ekscytujących kolorów, dobrego poznania rynku oraz typowo włoskiego wyczucia mody i potrzeb klientów. Firma stara się kreować zawsze aktualny, świeży i czarujący makijaż dla kobiet w każdym wieku.

Wykonujemy także efektowne zdobienia twarzy i ciała farbami charakteryzatorskimi, tatuażami brokatowymi lub AirBrush’em, tzw. Body Art. Używamy gotowych szablonów, wykonujemy wzory indywidualne na specjalne życzenie klienta. Zagęszczamy rzęsy kępkami, lub kleimy ozdobne.

Przed umówieniem się na makijaż warto zadbać o przygotowanie skóry związane z oczyszczaniem, nawilżeniem lub poprawą jakości skóry. Makijaż będzie wtedy wykonany na dobrym „płótnie”, co podniesie jego jakość. Zapraszamy więc do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów kosmetycznych.