Tag Archives: zdobienia

Letnie inspiracje z elarto

Na początku czerwca odbyły się kolejne warsztaty ze zdobień. Cieszą się one niesłabnącym powodzeniem a Panie wciąż są chłonne wiedzy. Tym razem tematem przewodnim były zdobienia letnie, wesołe, kolorowe i pastelowe :-) Panie malowały kwiatki, kropki, ornamenty itp.
Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji ;-)


Galeria z „Letnich inspiracji z elarto”:

 

Mix zdobień salonowych

mix zdobień salonowych cover

Popyt na nasze warsztaty ze zdobień nie słabnie, dlatego też kolejne z nich już za nami. Tym razem uczestniczki ćwiczyły zdobienia 3D, wzory kwiatowe, prace z rapidografem, sharm efekt, kwiaty z żelu itp. A wszystko po to, aby być w pełni przygotowanym na wiosnę oraz lato i mieć w małym palcu wszystkie informacje o nowinkach ;-)
Jak zawsze wszystkie uczestniczki przyszły na warsztaty pełne zapału i chęci do pracy (co można zobaczyć na załączonych zdjęciach).

 


Galeria z warsztatów ze zdobień salonowych:

Zdobienia ślubne – warsztaty

zdobienia ślubne cover

Tegoroczną edycję warsztatów ze zdobień rozpoczęliśmy od zdobień ślubnych. Sezon weselno-ślubny zbliża się wielkimi krokami, dlatego więc Panie ochoczo przystąpiły do nauki tak, aby żadna panna młoda nie była w stanie ich zaskoczyć swoimi wymaganiami co do ślubnej stylizacji ;-)
W pełnym skupieniu i z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w naszych warsztatach. Wszystko skrupulatnie notowały a każdą przedstawianą stylizację utrwalały na zdjęciach w swych telefonach ;-)
Ochoczo także wzięły się do pracy gdy rozpoczęła się część praktyczna.
Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i już zapraszamy na kolejne szkolenia.

 


Galeria z warsztatów ze zdobień ślubnych:

Zdobienie paznokci – wielki come back

zdobienia paznokci wielki comeback

Zdobienie paznokci przeżywa dzisiaj swój wielki renesans. Mało którą z nas zadowoli dziś stylizacja w jednym kolorze. Chcemy aby na naszych paznokciach „się działo”! :-)

Kolorowy akryl, żel, stemple, syrenki, efekt „holo” itd. to jest to co cieszy się największym powodzeniem. Im więcej i im bardziej kolorowo tym lepiej. Ozdabiamy swoje paznokcie na każdą możliwą okazję, od „walentynek” po „halloween”.  Wyjeżdżając na wakacje każda z Pań chce się pochwalić jak najbardziej oryginalną i kolorową stylizacją, która będzie zachwycać wszystkich a koleżanki umrą z zazdrości ;-)  Dlatego też spieszymy Wam z pomocą i przedstawiamy w załączonej prezentacji  oryginalne pomysły na zdobienia które możecie wykorzystać zarówno w ozdabianiu paznokci własnych, jak i Waszych klientek.

Dodatkowo możecie poznać historię zdobienia paznokci od pierwszych zapisków, które sięgają 3000 lat p.n.e., po dzień dzisiejszy. Zapraszamy do oglądania! ;-)

pobierz_button

Świąteczne zdobienia

zdobienia grudzień

Na początku grudnia odbyły się, ostatnie już w tym roku, warsztaty ze zdobień. Tym razem była to edycja świąteczna :-) Panie obecne na szkoleniu mogły poznać tajniki malowania Mikołajów, pingwinków, reniferów, prezentów, gwiazdek i choinek. Wszystkie z uwagą notowały wskazówki tak, aby później móc stworzyć własne dzieła sztuki na paznokciach swoich klientek. Z uwagą i w pełnym skupieniu najpierw podglądały prace naszych trenerek, a później same ćwiczyły wszystkie przedstawione rodzaj zdobień.
Bardzo dziękujemy za super atmosferę i już dziś zapraszamy na wiosenną edycję warsztatów. :-)


Galeria z grudniowych warsztatów ze zdobień: