Tag Archives: warsztaty

Jesienna edycja warsztatów ze zdobień

warsztaty 6 październik 2015

Szkolenia w elarto idą pełną parą. W pierwszy poniedziałek października odbyły się, kolejne już, warsztaty ze zdobień. Tym razem Panie mogły zapoznać się z najnowszymi trendami w zdobieniach na jesień. Po krótkim szkoleniu teoretycznym i pokazie z ochotą zabrały się do pracy. :-)

Dzielnie walczyły z folią transferową, stemplami, efektem „sugar”, „żółwikami” czy kwiatkami akrylowymi. Wszystkie wyszły z walki obronną ręką, więc z dumą wręczyliśmy im na zakończenie certyfikaty poświadczające zdobyte umiejętności :-)

 


Galeria z jesiennej edycji warsztatów ze zdobień:

Wakacyjne warsztaty ze zdobień

zdobienia3

W poniedziałek, 6 lipca, odbyły się kolejne warsztaty ze zdobień.
Pomimo wakacyjnej pory cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie obecne na warsztatach Panie z zapałem ćwiczyły nowe zdobienia: kwiaty akrylowe, wężowe skórki, syrenki i wiele innych. Z dużą uwagą słuchały wszystkich wskazówek i skrupulatnie się do nich stosowały :-)
Wymieniały się doświadczeniami oraz wzajemnie sobie pomagały. Było gwarno, wesoło i, jak zawsze, panowała przesympatyczna atmosfera.
Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i informujemy, że już od września ruszamy z nowymi szkoleniami :-)


Galeria z wakacyjnych warsztatów ze zdobień:

 

Warsztaty w Białymstoku

Białystok

I znów elarto wyruszyło w drogę :-)
Tym razem, na zaproszenie hurtowni „Aura” odwiedziliśmy Białystok. Zaprezentowaliśmy tam najnowsze metody zdobień oraz pokazaliśmy jak w profesjonalny sposób zakładać klamry na wrastające paznokcie.
Wszystkie obecne na pokazach Panie miały możliwość uczestniczyć również w warsztatach. Mogły na nich przećwiczyć zakładanie klamer oraz wypróbować nowe zdobienia w stylizacji paznokci.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, sympatyczne przyjęcie oraz przemiłą atmosferę :-)


Galeria z warsztatów w Białymstoku:

Warsztaty ze zdobień

zdobienia_warsztat

 

W dniu 25 maja odbyły się pierwsze warsztaty praktyczne ze zdobień. Prowadziła je nasza szefowa, Pani Ela oraz jedna z naszych utalentowanych stylistek, Patrycja. Zaprezentowały one wszystkie najnowsze metody zdobienia paznokci: syrenki, sweterki, folie transferową, kwiatki akrylowe bez liquidu oraz wiele innych. Obecne na warsztatach Panie miały możliwość nauczyć się ich poprawnego wykonania. Każda z nich mogła liczyć na fachową pomoc oraz podpowiedzi przy pracy. Jak zawsze była sympatyczna atmosfera, a każda z Pań otrzymała na zakończenie certyfikat oraz prezent. Szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też 6 lipca organizujemy następne, na które już dziś zapraszamy wszystkie chętne Panie :-)


Galeria z warsztatu ze zdobień:

 

elarto show w Rzeszowie

elarto show rzeszów

 

Dnia 22 oraz 23 marca 2015r. na zaproszenie firmy ProCosmetica elarto gościło w Rzeszowie.

To tam odbył się kolejny pokaz szkoleniowy oraz warsztaty praktyczne naszej marki.

Wykładowcą, jak zwykle, była właścicielka firmy elarto, pani Elżbieta Trzeciak.

Specjalistka i mistrzyni w metodzie żelowej, akrylowej, hybrydowej oraz w zdobieniach pokazała zainteresowanym Paniom jak perfekcyjnie wykonać „french”, jak nadać idealny kształt paznokciom oraz w jaki sposób łączyć żel z hybrydą.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też pokaz wszystkich najnowszych metod zdobienia. Były m.in. „sweterki”, „skórki” oraz zdobienia strukturalne.

Na warsztatach, z kolei, kursantki, pod czujnym okiem Pani Eli, mogły w praktyce wypróbować metody omawiane na pokazie. Wtedy też wszystkie Panie miały okazję przetestować produkty marki „elarto”.

Sam pokaz jak i warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy i już zapraszamy na kolejne spotkania z elarto które zamierzamy organizować w innych miastach.


Galeria z elarto show w Rzeszowie: