Tag Archives: pokaz

Pokaz szkoleniowy z Bielendy

bielenda szkolenie cover

W kwietniu odbyło się pierwsze, z kilku zaplanowanych, szkoleń pokazowych. Tym razem gościliśmy u siebie Bielendę. Pani Amelia, szkoleniowiec Bielendy, zaprezentowała nowy zabieg „Sensitive Skin” oraz pokazała jak łączyć go z mezoterapią mikroigłową.
„Sensitive Skin” to zabieg kojąco-łagodzący z zastosowaniem kwasu laktobionowego, przeznaczony do cer wrażliwych, naczynkowych, z trądzikiem różowatym. Łagodzi i koi podrażnienia, poprawia koloryt skóry, zmniejsza widoczność naczynek oraz likwiduje uczucie dyskomfortu. Dzięki zastosowaniu dodatkowo urządzenia do mezoterapii Derma Stamp Pen My-M możemy wzmocnić efekty zabiegu.
Uczestniczki mogły poćwiczyć pracę na urządzeniu do mezoterapii mikroigłowej oraz same przekonać się o efektywności zabiegu ;-)

Wszystkie produkty potrzebne do nowego zabiegu znajdziecie klikając w link poniżej:

https://elarto.pl/zestawy-i-pakiety/15149-bielenda-zestaw-sensitive-skin-do-zabiegu-z-kwasem-laktobionowym.html

 


Galeria z pokazu szkoleniowego Bielendy:

Pokaz szkoleniowy marki Karaja

szkolenie karaja

W poniedziałek 14 września po raz kolejny gościliśmy w elarto markę Karaja. Tym razem Pani Honorata, wizażystka i szkoleniowiec marki, zaprezentowała nam dwa makijaże. Jeden, wieczorowy, w oparciu o najnowszą kolekcję „Sensual” oraz drugi, tym razem dzienny, z użyciem kremów z linii BB Collection.

Obecne na szkoleniu Panie mogły na własnej skórze przetestować każdy z prezentowanych kosmetyków, z czego też chętnie skorzystały :-) Miały również mnóstwo pytań, na które Pani Honorata z chęcią odpowiadała. Doradzała jak odpowiednio dobrać podkład czy pomadkę oraz podpowiadała jak sprawić aby cień długo utrzymywał się na powiece. Pytań było wiele, ale żadne z nich nie pozostało bez odpowiedzi :-) Każda z uczestniczek otrzymała w prezencie pomadkę oraz konturówkę do ust, aby również w domu móc testować markę Karaja i cieszyć się jej dobrą jakością.

Było bardzo sympatycznie i wesoło. Jak zwykle dziękujemy wszystkim obecnym na szkoleniu Paniom i już zapraszamy na następne szkolenia.

 


Galeria z pokazu szkoleniowego marki Karaja:

Pokaz szkoleniowy marki Cuccio

cuccio_okladka

 

W pierwszy poniedziałek września gościliśmy u siebie przedstawicielki marki Cuccio.
Panie Justyna i Patrycja przedstawiły nowości marki, m.in. puder 3D do zdobień przestrzennych oraz żel Galarretta do manicure french. Dodatkowo Pani Justyna opowiedziała o nowościach w produktach do pielęgnacji ciała.

Wszystkich obecnym Paniom bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne szkolenia.

 


Galeria z pokazu szkoleniowego marki Cuccio:

Warsztaty w Białymstoku

Białystok

I znów elarto wyruszyło w drogę :-)
Tym razem, na zaproszenie hurtowni „Aura” odwiedziliśmy Białystok. Zaprezentowaliśmy tam najnowsze metody zdobień oraz pokazaliśmy jak w profesjonalny sposób zakładać klamry na wrastające paznokcie.
Wszystkie obecne na pokazach Panie miały możliwość uczestniczyć również w warsztatach. Mogły na nich przećwiczyć zakładanie klamer oraz wypróbować nowe zdobienia w stylizacji paznokci.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, sympatyczne przyjęcie oraz przemiłą atmosferę :-)


Galeria z warsztatów w Białymstoku:

elarto show w Rzeszowie

elarto show rzeszów

 

Dnia 22 oraz 23 marca 2015r. na zaproszenie firmy ProCosmetica elarto gościło w Rzeszowie.

To tam odbył się kolejny pokaz szkoleniowy oraz warsztaty praktyczne naszej marki.

Wykładowcą, jak zwykle, była właścicielka firmy elarto, pani Elżbieta Trzeciak.

Specjalistka i mistrzyni w metodzie żelowej, akrylowej, hybrydowej oraz w zdobieniach pokazała zainteresowanym Paniom jak perfekcyjnie wykonać „french”, jak nadać idealny kształt paznokciom oraz w jaki sposób łączyć żel z hybrydą.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też pokaz wszystkich najnowszych metod zdobienia. Były m.in. „sweterki”, „skórki” oraz zdobienia strukturalne.

Na warsztatach, z kolei, kursantki, pod czujnym okiem Pani Eli, mogły w praktyce wypróbować metody omawiane na pokazie. Wtedy też wszystkie Panie miały okazję przetestować produkty marki „elarto”.

Sam pokaz jak i warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy i już zapraszamy na kolejne spotkania z elarto które zamierzamy organizować w innych miastach.


Galeria z elarto show w Rzeszowie: