V Seminarium elbeauty

V elbeauty

W poniedziałek, 16 marca 2015 r., w hotelu „Astoria” odbyło się kolejne, już piąte, „Seminarium elbeauty” . Jak co roku, gościliśmy u siebie ekspertów z branży kosmetycznej, którzy podzielili się z nami swoja wiedzą i doświadczeniem.

Było bardzo ciekawie, sympatycznie i wesoło. :-)

Seminarium, pierwszym wykładem, otworzyła właścicielka firmy elarto, Pani Elżbieta Trzeciak.

Opowiedziała nam jak w prawidłowy sposób wykonać profesjonalny pedicure oraz zaprezentowała najnowszą klamrę do wrastających paznokci B/S Spange Classic Magnetic.

Kolejną prezentację poprowadziła Pani Ania Adamska, z firmy Apis. Zaprezentowała ona jeden z najnowszych zabiegów na twarz tej firmy. Bardzo ciekawie opowiedziała o kosmetykach Apis, które oparte na naturalnych składnikach oraz kuszące pięknymi zapachami są coraz popularniejsze w salonach kosmetycznych.

Pani Justyna, jedna z uczestniczek seminarium, miała przyjemność na własnej skórze poznać dobroczynne właściwości perły oraz kawioru, które są jednymi z głównych składników nowego zabiegu (nie ukrywała, że jest zachwycona ;-) )

Po krótkiej przerwie kawowej na scenę znów wkroczyła Pani Ela Trzeciak, aby tym razem opowiedzieć o kolejnej swojej ulubionej dziedzinie czyli stylizacji i zdobieniu paznokci.

Wszystkie Panie zasypały ją gradem pytań, ponieważ wiemy doskonale, że zdobienia to jest to co lubimy najbardziej ;-)

Kolejny pokaz to Starpil i woski twarde. I znów Pani Justyna, uczestniczka, miała okazję poczuć na własnej skórze jak wygląda depilacja wykonana przez Panią Olę Jamrozik, szkoleniowca firmy Starpil.

Po tym wykładzie wszystkie Panie udały się na pyszny obiad, który podano w pięknej i eleganckiej „Sali Kryształowej” hotelu Astoria:-)

Drugą część otworzyła Pani Asia Molenda z firmy Karaja. Zaprezentowała ona najnowsze trendy w makijażu na sezon wiosna/lato 2015.

Jako ostatnia wystąpiła Pani Lucyna Wiewiórska, która podzieliła się z nami swoim doświadczeniem w prowadzeniu salonu, organizowaniu promocji oraz podpowiedziała jak, w skuteczny sposób, zachęcić klientki do odwiedzania naszego salonu.

I chociaż całe seminarium trwało dłużej niż było to zaplanowane wszystkie z uczestniczek zostały z nami do końca.

A na końcu….prezenty, dyplomy uczestnictwa i oczywiście wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Wszystkim Paniom bardzo serdecznie dziękujemy za obecność, za przemiłą atmosferę i już dziś mówimy…do zobaczenia za rok! :-)


Galeria z Seminarium elbeauty 2015:

Podobne wpisy