Przekłuwanie uszu przy użyciu produktów firmy Studex

przekłuwanie uszu studex
Wiele osób zadaje sobie pytanie jaki wiek jest najlepszy na przekłucie dziecku uszu. Niektórzy martwią się, że przekłucie może boleć. Mamy rozwiązanie tego problemu. To nowy system przekłuwania uszu – System75. 

Dzięki niemu jest to szybkie, proste i prawie bezbolesne oraz niezauważalne. Ponadto jego bezproblemowe działanie sprawia, że system ten jest prawie bezgłośny, a wiec nie przestraszy dziecka.

Zmartwienie u dzieci powoduje fakt postawienia ich w nieznanej sytuacji. Dlatego najlepiej przygotować je na tego typu „przygodę”. Najlepiej zamiast słów „pistolet” czy „przekłucie” użyj sformułowania „chodźmy po Twoje kolczyki” lub, że specjalista od przekłuwania uszu „ma małe urządzenie do zakładania kolczyków”.

Dzieci są podekscytowane kolczykami dlatego warto pozwolić im wybrać podobający się wzór. Można też sprezentować im specjalne pudełeczko „moje pierwsze kolczyki”.  To sprawi, że będzie to dla nich wspaniałe przeżycie.

studex

 

Zanim zdecydujecie się na taki zabieg u Waszego dziecka, warto poszukać w swojej okolicy partnerów firmy „Studex”. Będziecie wtedy mieli pewność, że osoba przekłuwająca uszy jest profesjonalnie wyszkolona a sprzęt na jakim pracuje jest sterylny i bezpieczny. Dodatkowo będziecie mogli liczyć na fachową pomoc przy wyborze odpowiednich kolczyków, które wykonane będą z dobrej jakości materiału.

Jako, że jesteśmy jednym z partnerów firmy „Studex” oferujemy usługę przekłuwania uszu w naszym firmowych salonie.

Dodatkowo prowadzimy szkolenia dla kosmetyczek  z przekłuwania uszu oraz  produktów firmy „Studex”. Szkolenia honorowane są certyfikatem, dzięki czemu możecie poszerzyć grono specjalistów w profesjonalnym przekłuwaniu uszu.

 

 

 

Podobne wpisy