Pilniki, polerki 

Jest 64 produktów.
 • Blok polerski 100/180 pomarańczowy

  Pozostali

  Pilnik w formie bloku o dwóch ziarnistościach. Ze względu na swoją gradację polecany jest do pracy z żelem oraz akrylem. Dzięki swojej ziarnistości bloczek idealnie opracowuje nałożoną masę podczas zabiegu przedłużania paznokci.

  już od 2,54 zł
 • Blok polerski 160 biały 30szt

  Pozostali

  Mini polerka w formie bloczku, o ziarnistości 160 grit, w białym kolorze. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej i akrylowej lub hybrydy podczas zabiegu przedłużania paznokci. Ze względu na swoją gradację, mini bloczek polecany jest również do wygładzania rys po pilniku przed nałożeniem żelu nabłyszczającego....

  już od 0,54 zł za szt.
 • Blok polerski 160 biały z logo

  Elarto

  Polerka w formie bloczku, o gradacji 160, w białym kolorze, z firmowym logo elarto. Bardzo uniwersalna w użyciu. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci lub manicure hybrydowego. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku...

  już od 2,54 zł
 • Blok polerski 180 różowy 30szt

  Pozostali

  Mini polerka w formie bloczku, o ziarnistości 180 grit, w różowym kolorze. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej i akrylowej lub hybrydy podczas zabiegu przedłużania paznokci. Ze względu na swoją gradację, mini bloczek polecany jest również do wygładzania rys po pilniku przed nałożeniem żelu nabłyszczającego....

  już od 0,53 zł za szt.
  Produkt chwilowo niedostępny,
  oczekujemy na dostawę.
 • Blok polerski 200 biały z logo

  Elarto

  Uniwersalna polerka w formie bloczku, w kolorze białym, z firmowym logo elarto, o gradacji 200. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci lub manicure hybrydowego. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku przed nałożeniem...

  już od 2,54 zł
 • Blok polerski 200 fioletowy z logo

  Elarto

  Uniwersalna polerka w formie bloczku, w kolorze fioletowym, z firmowym logo elarto, o gradacji 200. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci lub manicure hybrydowego. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku przed...

  już od 2,54 zł
 • Blok polerski 300 złoty z logo

  Elarto

  Uniwersalna polerka w formie bloczku, w kolorze złotym. Idealna do matowienia naturalnej płytki oraz tipsa przed nałożeniem masy żelowej/akrylowej podczas zabiegu przedłużania paznokci. Ze względu na swoją ziarnistość, bloczek polecany również do wygładzania rys po pilniku przed nałożeniem żelu nabłyszczającego.

  już od 2,54 zł
 • Pilnik bumerang / banan SUPER z logo 100/180 biały z różowym...

  Elarto

  Biały, pięciowarstwowy pilnik z różowym środkiem, o wygiętym kształcie, z firmowym logo elarto, wykonany z wodoodpornej maty produkcji japońskiej. Charakteryzuje się wysoką jakością oraz żywotnością. Odpowiednio giętki i mocny rdzeń zapobiega pękaniu pilnika, mocny klej rozwarstwianiu, a specjalnie opracowany kształt ziarna kruszeniu się materiału podczas...

  już od 2,14 zł
 • Pilnik bumerang / banan SUPER z logo 180/240 biały z różowym...

  Elarto

  Biały pilniczek o wygiętym kształcie, gradacji 180/240, z różowym środkiem i firmowym logo elarto. Pięciowarstwowy, wykonany z wodoodpornej maty produkcji japońskiej. Charakteryzuje się wysoką jakością oraz żywotnością. Rekomendowany do pracy z naturalną płytką paznokcia. Wygięty kształt tzw. banan ułatwia opracowanie materiału przy skórkach.

  już od 2,14 zł
 • Pilnik bumerang / banan z logo 100/180 biały z białym środkiem

  Elarto

  Biały pilnik z białym środkiem, o uniwersalnej gradacji 100/180 i kształcie wygiętym na wzór bumerangu. Rekomendowany do pracy z żelem oraz akrylem. Pięciowarstwowy, z firmowym logo elarto, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału - nie pęka, nie rozdwaja się podczas pracy. Wygięty kształt tzw. banan ułatwia opracowanie materiału przy skórkach.

  już od 1,49 zł
 • Pilnik bumerang / banan z logo 100/180 szary z białym środkiem

  Elarto

  Szary pilnik z białym środkiem, o uniwersalnej gradacji 100/180 i kształcie wygiętym na wzór bumerangu. Rekomendowany do pracy z żelem oraz akrylem. Pięciowarstwowy, z firmowym logo elarto, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału - nie pęka, nie rozdwaja się podczas pracy. Wygięty kształt tzw. banan ułatwia opracowanie materiału przy skórkach.

  już od 1,49 zł
 • Pilnik bumerang / banan z logo 100/180 szary z białym...

  Elarto

  Szary pilnik z białym środkiem, o uniwersalnej gradacji 100/180 i kształcie wygiętym na wzór bumerangu. Rekomendowany do pracy z żelem oraz akrylem. Pięciowarstwowy, z firmowym logo elarto, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału - nie pęka, nie rozdwaja się podczas pracy. Wygięty kształt tzw. banan ułatwia opracowanie materiału przy skórkach.

  2,29 zł
 • Pilnik bumerang / banan z logo 180/240 biały z białym środkiem

  Elarto

  Ze względu na swoją gradację pilnik rekomendowany jest do pracy z naturalną płytką paznokcia. Biały, z białym środkiem, o grubości ziarna 180/240 grit i kształcie wygiętym na wzór bumerangu. Pięciowarstwowy, z firmowym logo elarto, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału - nie pęka, nie rozdwaja się podczas pracy. Wygięty kształt tzw. banan ułatwia...

  już od 1,49 zł
 • Pilnik bumerang / banan z logo 80/100 biały z białym środkiem

  Elarto

  Pilnik banan, bardzo ostry (tzw. zdzierak). Można nim szybko np. skrócić sztuczne paznokcie lub pozbyć się starych warstw. Rekomendowany do pracy z akrylem. Kolor biały, z białym środkiem i kształcie wygiętym na wzór bumerangu. Pięciowarstwowy, z firmowym logo elarto, wykonany z bardzo wytrzymałego materiału - nie pęka, nie rozdwaja się podczas pracy.

  już od 1,49 zł
 • Pilnik diamentowy do naturalnych paznokci

  Pozostali

  Jednostronny pilniczek z diamentową powłoką, w plastikowej obudowie. Powierzchnia trąca skonstruowana jest w taki sposób, aby narzędzie nie "zapychało się" pyłem podczas pracy. Pilnik przeznaczony do pielęgnacji paznokci naturalnych, o niezmiennych właściwościach ściernych. Bardzo wytrzymały. Długość: 18,5 cm. Na zdjęciu pokazane obie strony pilnika.

  5,90 zł
 • strona z 5

Nie ma znaczenia, czy wykonujesz manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, czy stylizację akrylową. Pilniki i polerki są podstawowym przyborem - must have każdej profesjonalnej manicurzystki, pedicurzystki i stylistki paznokci. Większość produktów posiada na obu stronach różne gradacje (inaczej ziarnistość). Dzięki temu są wielofunkcyjne i dają większe pole manewru stylistkom paznokci. Pilniki i polerki między sobą różnią się kształtem (np. proste, bumerangi, kostki), materiałem z którego są wykonane (np. papier, szkło), gradacją ziarnistości (grubo-, średnio-, drobnoziarniste) oraz kolorem (np. białe, szare, fioletowe, czarne). Odpowiednio dobrane są gwarancją perfekcyjnego nadania kształtu i przygotowania płytki do dalszych zabiegów stylizacyjnych. Stosowane na naturalnych paznokciach oraz tych nadbudowanych. Świetnie sprawdzą się również przy zabiegu manicure i pedicure.

Pilniki do paznokci

Naturalna płytka dłoni i stóp? Akryl? Żel? A może hybryda? Po pilniczek do paznokci sięgamy na samym początku tworzenia każdej stylizacji. Pozwala bez trudu opiłować płytkę, nadać jej odpowiedni kształt oraz uzyskać pożądany efekt bez względu na materiał, z którym pracujesz.

Polerki do paznokci

Marzą Ci się błyszczące paznokcie o jednolitej gładkości płytki? A może chcesz, aby Twoje paznokcie miały równą powierzchnię i były matowe? Jeżeli tak, niezbędna do tego będzie polerka. Obok pilników, to właśnie ona bierze czynny udział w zabiegach stylizacji, pozwala na idealne dopracowanie powierzchni. W zależności od gradacji, za pomocą polerki możesz wyrównywać powierzchnię naturalnego paznokcia (co pozytywnie wpływa na przyczepność klasycznego lakieru), zmatowić ją (co jest istotne przy tworzeniu manicure hybrydowego i przedłużania paznokci masą żelową, akrylową, pastami) oraz nadać paznokciom błysk (jeżeli wybierasz naturalny look).

Jakie pilniki i polerki znajdziesz w hurtowni internetowej elarto?

W hurtowni internetowej elarto znajdziesz duży wybór pilniczków do paznokci oraz polerek - zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i do codziennej pielęgnacji. Różnią się one kształtem, gradacją (ziarnistością), kolorem oraz materiałem z którego zostały wykonane.

Podział pilników do paznokci ze względu na gradację

Pilniki gruboziarniste, czyli te o gradacji ziarnistości 80 i/lub 100. Głównie wykorzystujemy je podczas pracy z akrylem i żelem UV, do skracania stylizacji oraz ściągania starych warstw masy. Polecane są doświadczonym stylistkom paznokci, gdyż łatwo można nimi naruszyć naturalną płytkę i wyrządzić krzywdę. Pilniki średnioziarniste, czyli te o gradacji ziarnistości 100 i/ lub 180. Najczęściej wybierane, idealnie sprawdzają się podczas nadawania kształtu paznokciom naturalnym i nadbudowanym hybrydą, żelem UV lub akrylem, do opracowywania paznokci sztucznych. Pilniki drobnoziarniste, czyli te o gradacji ziarnistości 180 i/ lub 240. Polecane do naturalnych paznokci, do skracania i nadawania kształtu, do obróbki płytki np. przed aplikacją hybrydy. Używane również podczas pracy z żelem UV.

Podział polerek do paznokci ze względu na gradację

W swojej ofercie posiadamy polerki wyrównujące (gradacja 160, 180, 200), matujące naturalną płytkę przed nałożeniem masy oraz wygładzające rysy po pilniku przed nałożeniem żelu nabłyszczającego (gradacja 240, 300) i nadające połysk naturalnym paznokciom (dwukrokowe buffery). Te ostatnie pozwolą uzyskać piękne i lśniące paznokcie, bez konieczności używania dodatkowych nabłyszczaczy. Jest to świetna propozycja dla mężczyzn oraz kobiet - fanek naturalnego wyglądu.

Podział pilników i polerek do paznokci ze względu na kształt

Oferujemy przeróżne kształty pilników i polerek - począwszy od prostych cienkich i szerokich, po zaokrąglone na kształt banana (tzw. bumerangi), półksiężyca (nazywane również łódkami), czy trapezu (tzw. trumienka, elipsa). Sklep online elarto posiada również bloczki polerskie (gąbczasta kostka przydatna w każdej technice przedłużania paznokci).

Podział pilników i polerek do paznokci ze względu na kolor

W swojej ofercie posiadamy pilniki i polerki w różnych kolorach. W sklepie internetowy elarto znajdziesz białe, szare (tzw. zebry) i czarne pilniczki. Polerki występują w odcieniach różu, fioletu, zieleni, szarości oraz bieli. Tylko od Twoich preferencji zależy, jaki kolor wybierzesz.

Podział pilników i polerek ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane

hurtowni kosmetyczna online Elarto znajdziesz pilniki papierowe, pilniczki z diamentową powłoką oraz szklane. Różnią się one zastosowaniem, trwałością i wpływem na płytkę paznokcia. Polerki i bloki polerskie papierowe, o gąbczastej, miękkiej strukturze.Tagi : pilniki do paznokci, polerki do paznokci, pilniki hurtownia, polerki hurtownia,

Polerki i pilniki do paznokci ⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 29
kliknij aby zobaczyć więcej

Łap okazję

Najbliższe szkolenia zobacz wszystkie szkolenia

 • Hybryda od A do Z
  16 - 17 Listopad

  Hybryda od A do Z

  Kompleksowe szkolenie techniczno - biznesowe z zakresu manicure hybrydowego