Lista produktów producenta: Swarovski

Jest 9 produktów.
Kategorie
Cena
Filtruj
 • Zestaw do zdobienia paznokci Crystal Pixie Rock Shock
  Promocja

  Zestaw do zdobienia Swarovski Crystal Pixie Rock Shock

  Swarovski

  Zestaw do zdobienia paznokci Crystal Pixie Rock Shock firmy Swarovski® zawiera kryształowy pył Crystal Pixie w eleganckiej buteleczce oraz 30 kamieni z płaskim spodem umożliwiających efektowne dopełnienie całości. Crystal Pixie to mieszanka drobnych perełek i kryształków w najmniejszych rozmiarach (do 1,5 mm). Zestaw Crystal Pixie Rock Shock wystarczy na...

  69,00 zł 99,00 zł
  szt.
 • Zestaw do zdobienia paznokci Crystal Pixie Deluxe Sush
  Promocja

  Zestaw do zdobienia Swarovski Crystal Pixie Deluxe Rush

  Swarovski

  Zestaw do zdobienia paznokci Crystal Pixie Deluxe Rush firmy Swarovski® zawiera kryształowy pył Crystal Pixie w eleganckiej buteleczce oraz 30 kamieni z płaskim spodem umożliwiających efektowne dopełnienie całości. Crystal Pixie to mieszanka drobnych perełek i kryształków w najmniejszych rozmiarach (do 1,5 mm). Zestaw Crystal Pixie Deluxe Rush wystarczy...

  69,00 zł 99,00 zł
  szt.
 • Cyrkonie Swarovski SS7 246 Light Colorado Topaz 50szt

  Swarovski

  Cyrkonie Swarovski Light Colorado Topaz nr 246 w bladozłotym, wpadającym w brąz kolorze oraz rozmiarze SS 7. Wykonane ze szkła kryształowego. Mają idealny szlif, doskonale załamujący światło, co przekłada się na ich hipnotyzujące lśnienie. Podstawa jest płaska, dzięki czemu są bardzo łatwe do zamocowania na paznokciach. Wysoka jakość sprawia, że nie tracą...

  10,00 zł
  szt.
 • Prostokąt Jet Hematite MM 2,5 x 5 czarna opalizująca 20 szt.
  Promocja

  Cyrkonie prostokątne Swarovski Jet Hematite 20szt

  Swarovski

  Prostokątne cyrkonie Swarovski o bokach długości 2,5mm x 5mm, w kolorze metalicznej czerni 280 Jet Hematite. Wykonane ze szkła kryształowego. Mają idealny szlif, doskonale załamujący światło, co przekłada się na ich hipnotyzujące lśnienie. Podstawa cyrkonii jest płaska, co sprawia, że są łatwe do zamocowania na paznokciach. Spód pokryty klejem aktywowanym...

  19,00 zł 22,00 zł
  szt.
 • Cyrkonie Swarovski SS12 249 Citrine 50szt

  Swarovski

  Cyrkonie Swarovski Citrine nr 249 w cytrynowo-żółtym kolorze oraz rozmiarze SS 12. Wykonane ze szkła kryształowego. Mają idealny szlif, doskonale załamujący światło, co przekłada się na ich hipnotyzujące lśnienie. Podstawa jest płaska, dzięki czemu są bardzo łatwe do zamocowania na paznokciach. Wysoka jakość sprawia, że nie tracą swoich cech takich jak...

  15,00 zł
  szt.
 • Cyrkonie Swarovski SS5 236 Hyacinth 50szt

  Swarovski

  Cyrkonie Swarovski Hyacinth nr 236 w pomarańczowo-czerwonym kolorze oraz rozmiarze SS 5. Wykonane ze szkła kryształowego. Mają idealny szlif, doskonale załamujący światło, co przekłada się na ich hipnotyzujące lśnienie. Podstawa jest płaska, dzięki czemu są bardzo łatwe do zamocowania na paznokciach. Wysoka jakość sprawia, że nie tracą swoich cech takich...

  10,00 zł
  szt.
 • Cyrkonie Swarovski SS7 001GSHA Crystal Golden Shadow 50szt

  Swarovski

  Cyrkonie Swarovski Crystal Golden Shadow nr 001GSHA - kryształ górski z efektem szczotkowanego złota w rozmiarze SS 7. Wykonane ze szkła kryształowego. Mają idealny szlif, doskonale załamujący światło, co przekłada się na ich hipnotyzujące lśnienie. Podstawa jest płaska, dzięki czemu są bardzo łatwe do zamocowania na paznokciach. Wysoka jakość sprawia, że...

  11,00 zł
  szt.
 • Kwadrat Crystal Aurore Boreale MM 3 x 3 srebrna opalizująca 20 szt.
  Promocja

  Cyrkonie kwadratowe Swarovski Crystal Aurore Boreale 20szt

  Swarovski

  Kwadratowe cyrkonie Swarovski o boku długości 3mm, w kolorze 001AB Crystal Aurore Boreale - srebrny kryształ górski z powłoką mieniącą się niczym zorza polarna. Wykonane ze szkła kryształowego. Mają idealny szlif, doskonale załamujący światło, co przekłada się na ich hipnotyzujące lśnienie. Podstawa jest płaska, dzięki czemu są łatwe do zamocowania. Spód...

  19,00 zł 25,00 zł
  szt.
 • Cyrkonie Swarovski SS10 203 Topaz 100szt

  Swarovski

  Cyrkonie Swarovski Topaz nr 203 w złoto-brązowym kolorze oraz rozmiarze SS 10. Wykonane ze szkła kryształowego. Mają idealny szlif, doskonale załamujący światło, co przekłada się na ich hipnotyzujące lśnienie. Podstawa jest płaska, dzięki czemu są bardzo łatwe do zamocowania na paznokciach. Wysoka jakość sprawia, że nie tracą swoich cech takich jak kolor,...

  18,00 zł
  szt.

Już ponad 120 lat kryształy Swarovski® wywołują zachwyt, podziw i pożądanie. Olśniewając swym blaskiem, podbijają serca kobiet i mężczyzn na całym świecie. Niezwykle szeroka gama kolorów, kształtów i rozmiarów oraz regularne wprowadzanie nowych produktów sprawia, że kolekcje marki Swarovski® stały się bajeczną skarbnicą inspiracji dla stylistów i projektantów z całego świata.

Czy Swarovski® to tylko kryształy i cyrkonie? Zdecydowanie nie!

Firma Swarovski® prężnie działa w sferze użytkowej, produkując szkła kontaktowe i soczewki. Są one wykorzystywane między innymi w optyce myśliwskiej, czy w odblaskach instalowanych na drogach. Magię kryształów Swarovskiego odkryli również projektanci wnętrz, którzy wdrażają błyszczące elementy w swoje projekty w postaci żyrandoli, klamek, uchwytów do mebli, czy gałek do rolet. 

Firma Swarovski® kiedyś i dziś

Kiedy młody wynalazca Daniel Swarovski przeprowadził się do austriackiej miejscowości Wattens w 1895 roku, nie sądził, że znajdzie tam idealne warunki, aby dokonać rewolucji w obróbce kryształów. Doszedł do takiej precyzji cięcia, której nie mógł dorównać nawet najlepszy mistrz ręcznej metody szlifowania. To właśnie były początki znanej na całym świecie marki kryształów. Od tamtego czasu, ciągle wprowadzając nowatorskie rozwiązania, firma Swarovski stała się wiodącym producentem najwyższej jakości kryształów. Obecnie skupia kilkanaście podmiotów m.in. Swarovski AG, Tyrolit, D. Swarovski & Co, Swareflex, Swarovski Optik, a nawet linie lotnicze Tyrolean Jet. Udziały w firmie posiada około dwustu członków rodziny. W 2015 roku firma miała przychody ponad 3 mld euro i zatrudniała 31 tysięcy osób w ponad 170 krajach.

Historia kryształów Swarovski® – ciekawostki historyczne

 •       1862 rok – założyciel firmy, wynalazca i wizjoner Daniel Swarovski przychodzi na świat.

 •       1892 rok – Daniel Swarovski patentuje maszynę do szlifowania kryształów. Ten rewolucyjny wynalazek umożliwia perfekcyjne cięcie i obróbkę szkła kryształowego, o wiele lepiej niż przy obróbce ręcznej.

 •       1883 rok – Daniel Swarovski chce tworzyć diamenty dla każdego. Nowatorski pomysł przychodzi mu do głowy podczas zwiedzania Międzynarodowej Wystawy Elektryczności w Wiedniu.
 •       1895 rok – Daniel Swarovski wraz z rodziną przenosi się do Wattens w austriackim Tyrolu, gdzie zakłada firmę, z której powstanie znana na cały świat marka Swarovski. Znakiem firmowym staje się szarotka alpejska – szlachetny kwiat, podkreślający austriackie pochodzenie fabryki.
 •       1908 rok – Daniel Swarovski rozpoczyna eksperymenty nad produkcją własnego szkła kryształowego. Rezygnuje ze specjalistów, żeby zapewnić poufność badań. Pomagają mu trzej synowie.
 •       1910 rok – powstaje przedsiębiorstwo Glasfabrik D. Swarovski.
 •       1913 rok – wychodzi pierwsza partia szkła. Skład chemiczny umożliwia precyzyjne szlifowanie. Nowe kryształy szybko zyskują popularność jako kamienie cięte z Tyrolu. Przepis na kryształy do dzisiaj jest najściślej strzeżoną tajemnicą firmy.
 •       1919 rok – powstaje nowa spółka Tyrolit wykorzystująca wynalazek Swarovskiego w produkcji instrumentów. Nowa firma oferuje narzędzia do szlifowania i obróbki.
 •       1931 rok – powstają kryształowe taśmy – wykonane z tysięcy kryształów taśmy stają się idealnym materiałem dla największych projektantów mody.
 •       1932 rok – kryształy Swarovski debiutują na wielkim ekranie. Legenda kina, Marlena Dietrich, w filmie „Blond Venus” pojawia się w efektownej biżuterii i strojach zdobionych kamieniami Swarovskiego.
 •       1953 rok – Marilyn Monroe w filmie „Mężczyźni wolą blondynki” śpiewa znane słowa: „Najlepszym przyjacielem dziewczyny są diamenty”. Aktorka olśniewa niezwykłą biżuterią i kreacjami właśnie z kryształami Swarovskiego.
 •       1962 rok – Marilyn Monroe śpiewa słynne „Happy Birthday, Mr. President”, ubrana w suknię wykonaną z 2500 kryształów tyrolskiej marki. Strój zaprojektowany przez Jeana Louisa został w 1999 roku wylicytowany za ponad 1,26 miliona dolarów.
 •       1956 rok – wnuk założyciela Manfred Swarovski wraz z Christianem Diorem opracowuje nowy, olśniewający efekt, dzięki któremu kryształy błyszczą w wielu odcieniach niczym zorza polarna. Obok klasycznego, białego koloru Crystal, to właśnie Aurora Borealis jest najbardziej znanym i popularnym kolorem w kolekcji Swarovskiego.
 •       1975 rok – powstają kryształy z klejem Hot Fix, który uaktywnia się pod wpływem wysokiej temperatury. Pozwalają na szybkie i proste aplikowanie ich na rozmaitych materiałach. Do dziś korzystają z tej technologii marki takie jak Givenchy, czy Ungaro.
 •       1983 rok – w Londynie przy prestiżowej ulicy Old Bond Street otwiera się pierwszy sklep pod nazwą Silver Crystal Suite, sprzedający kryształowe figurki.
 •       1989 rok – znakiem firmowym staje się stylizowany, kryształowy łabędź, z którym od teraz będą na zawsze kojarzyć się piękne kryształowe dzieła firmy z Wattens.
 •       1993 rok – powalające blaskiem taśmy zdobione tysiącami kryształów Crystal Mesh błyskawicznie znajdują miejsce w najlepszych kreacjach wielu słynnych domów mody Dolce & Gabbana, Chanel i Louis Vuitton.
 •       1995 rok – z okazji 100. rocznicy założenia firmy, tuż obok centrali w Wattens, powstaje niezwykłe muzeum Kristallwelten. Kryształowy park rozrywki staje się zwieńczeniem dzieła familii Swarovskich.
 •       1995 rok – do rodzinnej firmy dołącza prawnuczka założyciela Nadja Swarovski i zaczyna nową epokę. Jest pierwszą kobietą w zarządzie. Staje się ambasadorką marki w świecie haute couture. Przyciąga takie sławy, jak Jean Paul Gaultier, Karl Lagerfeld, Alexander McQueen. Współpraca ze znanymi projektantami na nowo pokazuje uniwersalność kryształów.
 •       2003 rok – powstaje Crystal Fabric – niezliczone, drobne kryształy ułożone w przeróżne wzory do aplikowana na tkaninach i innych materiałach.
 •       2004 rok – powstaje szlif Xilion. Jest to nowy sposób szlifowana, który wzmacnia brylancję i blask kryształów Flatback z płaskim spodem oraz Chaton w kształcie diamentów.
 •       2007 rok – we współpracy ze słynnym, włoskim projektantem Giorgio Armanim powstają nowe kryształy Diamond Leaf.
 •       2016 rok – z okazji 60. rocznicy oszałamiającego efektu Aurora Borealis firma Swarovski po raz pierwszy tworzy specjalnie dla marki Arande duże kryształy – olśniewające okazałe migdały – w kolorze Aurora Borealis, a także Comet i Vitrail Light.
 •       2017 rok – firma Swarovski otwiera w Gdańsku globalne centrum usług.

Kryształy Swarovskiego – dlaczego są tak popularne?

Marka Swarovski® przede wszystkim słynie z mistrzowskich innowacji i kreatywności. Nie podąża za trendami – Swarovski® tworzy trendy i to na rok do przodu! Ta strategia skutkuje współpracą z markami światowej sławy i projektantami mody, biżuterii, akcesoriów, architektami wnętrz i projektantami wyrobów oświetleniowych na całym świecie. Do najbardziej rozpoznawalnych należą: Coco Chanel, Elsa Schiaparell, Christian Dior, Giorgio Armani, Jean Paul Gaultier, Yves Saint Laurent, Roberto Cavalli, Emanuel Ungaro, Alexandre Vauthier, Gianni Versace. Kreacje ozdobione w kryształy Swarovskiego nosiły między innymi: Maria Callas, Marlene Dietrich, Elżbieta II, Tina Turner, Madonna, Nicole Kidman, Rihanna, Lady Gaga.

kliknij aby zobaczyć więcej

Łap okazję

Produkt został dodany do koszyka
Ilość
Razem
Ilość produktów w twoim koszyku: . Ilość produktów w twoim koszyku: 1.
Razem produkty:
Dostawa:
Razem:
Do darmowej wysyłki zostało
 Kontynuuj zakupy Realizuj zamówienie