Lista produktów producenta: Rejuvi

Jest 4 produktów.

Rejuvi Laboratory Inc. jest amerykańską marką założoną w San Francisco. Łącząc zaawansowane ziołolecznictwo, najnowsze badania dermatologiczne, sekrety piękna z Dalekiego Wschodu oraz nowoczesne technologie kosmetyczne, zapewnia unikalny dostęp do odmłodzenia skóry.

 • Pędzel wielofunkcyjny wachlarz (biała szczecina)

  Rejuvi

  Pędzel typu wachlarz wykonany ze sztywnego włosia - białej szczeciny. Idealny do rozprowadzania na skórze masek oraz wykonywania masażu relaksacyjnego. Może być również stosowany do usuwania nadmiaru kosmetyków czy cieniowania różu na kościach policzkowych. Osadzony na czarnym, lakierowanym trzonku wykonanym z naturalnego drzewa. Długość włosia to 42 mm.

 • Pędzel wielofunkcyjny wachlarz (złoty nylon)

  Rejuvi

  Pędzel typu wachlarz wykonany z delikatnego włosia nylonowego. Idealny do rozprowadzania na skórze masek oraz wykonywania masażu relaksacyjnego. Może być również stosowany do cieniowania różu na kościach policzkowych. Osadzony na czarnym, lakierowanym trzonku wykonanym z naturalnego drzewa. Długość włosia to 36 mm.

 • Znieczulacz powierzchniowy Pre-Peel Solution 60ml

  Rejuvi

  Znieczulacz powierzchniowy Pre-Peel Solution przygotowuje skórę do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych np. głębokiego złuszczania skóry, mezoterapii, peelingu enzymatycznego kwasu mlekowego, tatuażu kosmetycznego czy makijażu permanentnego. Zawiera depotasium glycyrrhizinate i stearyl glcyrrhetinate, które redukują podrażnienia. Działa powierzchniowo...

 • Żel łagodzący z aloesem H Skin Healing Gel 960ml

  Rejuvi

  Żel łagodzący Skin Healing Gel zawiera 98% wyciągu z czystego aloesu, rumianek i alantoinę. Doskonały w przypadku oparzeń słonecznych, podrażnień od wiatru, delikatnych podrażnień popękanej i wysuszonej skóry, nawet ukąszeń owadów. Żel korzystnie działa na skórę gojącą się nawet po inwazyjnych zabiegach np. eksfoliacji kwasami AHA lub złuszczania.

Łap okazję